Wpis z mikrobloga

Hej #kolarstwo #rower słyszałem, że unikacie ścieżek rowerowych bo szkodzą na opony w kolarkach. Jakaś aktualizacja była? Teraz MTB tez nie można po ścieżce?

Podziwiam upór tego kolarza, 5 minut z ciągłymi klaksonami za sobą i nawet się nie obejrzał. 5 minut tylko, bo kiedy pojawił się korek na drodze, to okazało się, ze umie jeździć po ścieżce ¯\_(ツ)_/¯
#wroclaw
SoundsGoodMan - Hej #kolarstwo #rower słyszałem, że unikacie ścieżek rowerowych bo sz...

źródło: comment_16007687208dAzPrYhzt03p2FPTP1iJB.jpg

Pobierz
  • 307
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale jest przepis który ustala prędkość w mieście


@reddin: Prezyzując w obszarze oznaczonym znakiem D-42. Skąd ktoś ma wiedzieć czy się na nim znajduje, jak na każdym wyjeździe z każdego parkingu nie ma D-42. Jest tylko na wjeździe do takiej strefy.

Poprostu odbijam piłeczkę sporowadzając to do absurdu tak jak Ty to właśnie robisz.
  • Odpowiedz
@reddin: jak wyjeżdżasz z domu jednorodzinnego na wsi to najpierw idziesz na piechotę na początek wsi sprawdzić jakie tam są znaki bo magicznie się zrespiłeś w tym domu? Czy może każdemu mają stawiać znak terenu zabudowanego w ogródku bo można się tam włączyć do ruchu? XD
  • Odpowiedz
@reddin: ale jaka to różnica co to jest? Przecież jest i miejsce dla rowerzysty i miejsce dla pieszego? Na chodnik też nie wchodzisz jak nie wiesz czy jest oznaczony i idziesz droga? XD
  • Odpowiedz
Ja od dzisiaj jak wyjdę z domu idę ulica do momentu aż trafię na poprawnie oznakowany znakiem pionowym chodnik inaczej to ja mam w dipie tych samochodziarzy. Oni mają znaki to jadą a ja to co gorszego sortu? Proszę mi tu znak postawić na chodniku bo nie wiem gdzie mam iść
  • Odpowiedz
A co jak na ktoś mnie podwiezie i nagle wychodzę ze sklepu i co? Cholerna jasna którędy udać się do domu nigdzie nie ma znaku gdzie jest chodnik co teraz? Trzeba otworzyć konsole wpisać kill i zrespic się w domu żeby móc spojrzeć na znaki w drodze powrotnej po loota ze sklepu i nie złamać prawa, innego rozwiązania nie widzę.
  • Odpowiedz
Ja się czuje zagubiony chyba idę pochodzić po lesie, wszędzie jakieś rowery samochody a ja nie wiem gdzie i jak mam chodzić, żadnych znaków, idę po jezdni jakieś auta sobie nie radzą i trąbią idę po chodniku to jakoś rowerzysta dzwonkiem brzęczy, nie wiem, byłby jakiś znak i byłoby elegancko wiadomo a tak to po bułki muszę jeździć taksówka. Przydałaby się jakaś podstawa prawna na te sytuacje
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SoundsGoodMan: ostatnio jakiś kierowca przede mną jechał 65 km/h w zabudowanym. Jechałem więc tuż za nim i przez 5 minut trąbiłem. Nawet się nie obejrzał tylko dalej łamał prawo. Dlaczego to codziennie robicie?
  • Odpowiedz