Wpis z mikrobloga

Hej #kolarstwo #rower słyszałem, że unikacie ścieżek rowerowych bo szkodzą na opony w kolarkach. Jakaś aktualizacja była? Teraz MTB tez nie można po ścieżce?

Podziwiam upór tego kolarza, 5 minut z ciągłymi klaksonami za sobą i nawet się nie obejrzał. 5 minut tylko, bo kiedy pojawił się korek na drodze, to okazało się, ze umie jeździć po ścieżce ¯\_(ツ)_/¯
#wroclaw
SoundsGoodMan - Hej #kolarstwo #rower słyszałem, że unikacie ścieżek rowerowych bo sz...

źródło: comment_16007687208dAzPrYhzt03p2FPTP1iJB.jpg

Pobierz
  • 307
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reddin: halo slodziaczku, kiedy w końcu pokażesz mi przepis na podstawie którego przy tym osiedlu ma być znak pionowy? Czekam już parę godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@reddin: zastanawiałeś się dzbanie jakim jesteś rakiem w społeczności rowerzystów? Wszyscy zgodnie wykazują wobec ciebie niechęć - ujmując to eufemistycznie.
  • Odpowiedz
O Pany... Sam jestem pedalarzem w ciasnych gatkach ale jak mam DDR/CPR po prawej stronie nie powodujący #!$%@? roweru to z niego korzystam (chyba że kanion albo w budowie, wtedy sorry, polecę drogą). A tu widzę że kolega @reddin tworzy momentami jakieś swoje interpretacje przepisów.... Fakt faktem wiele "dróg rowerowych" (zwłaszcza na wsiach) jest zwyczajnie zbędnych, o tyle w miastach dobrze polecieć po DDR i w miarę sprawnie się z miasta
  • Odpowiedz