Wpis z mikrobloga

Hej #kolarstwo #rower słyszałem, że unikacie ścieżek rowerowych bo szkodzą na opony w kolarkach. Jakaś aktualizacja była? Teraz MTB tez nie można po ścieżce?

Podziwiam upór tego kolarza, 5 minut z ciągłymi klaksonami za sobą i nawet się nie obejrzał. 5 minut tylko, bo kiedy pojawił się korek na drodze, to okazało się, ze umie jeździć po ścieżce ¯\_(ツ)_/¯
#wroclaw
Pobierz SoundsGoodMan - Hej #kolarstwo #rower słyszałem, że unikacie ścieżek rowerowych bo sz...
źródło: comment_16007687208dAzPrYhzt03p2FPTP1iJB.jpg
  • 307
@reddin: kurde, 5 minut rozmowy z tobą i już widać ze jesteś odklejony od rzeczywistości w której jesteśmy XD
W miejscu popełnienia wykroczenia biegnie ścieżka o kierunku ruchu zgodnym z kierunkiem poruszani się rowerzysty. Ma obowiązek z niej skorzystać. Screen ciągu pieszo rowerowego który wyśmiewasz ze super ścieżka pochodzi z późniejszego odcinka na którym rowerzysta już poruszał się po tej ścieżce, a za chwile pojechał tym ciągiem.

Czyli tam gdzie ścieżka
Ja wam po ścieżce nie jeżdżę bo jezdnia dziurawa


@SoundsGoodMan: Na pewno? Zresztą Ty nie masz wyboru, rowerzysta ma wybór, zamiast jechać gównem, może wybrać ulicę i sobie po niej jechać. Co do listów, cóż jak ci nie pasuje rowerzysta na drodze, to pisz listy by budowali to za co się płaci, a nie buble i brali za to kasę. I tak jak wspomniałem wiem, że cienkim kierowcom pęka dupa jak
reddin - > Ja wam po ścieżce nie jeżdżę bo jezdnia dziurawa

@SoundsGoodMan: Na pew...