Wpis z mikrobloga

Hej #kolarstwo #rower słyszałem, że unikacie ścieżek rowerowych bo szkodzą na opony w kolarkach. Jakaś aktualizacja była? Teraz MTB tez nie można po ścieżce?

Podziwiam upór tego kolarza, 5 minut z ciągłymi klaksonami za sobą i nawet się nie obejrzał. 5 minut tylko, bo kiedy pojawił się korek na drodze, to okazało się, ze umie jeździć po ścieżce ¯\_(ツ)_/¯
#wroclaw
SoundsGoodMan - Hej #kolarstwo #rower słyszałem, że unikacie ścieżek rowerowych bo sz...

źródło: comment_16007687208dAzPrYhzt03p2FPTP1iJB.jpg

Pobierz
  • 307
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reddin: kolego odpowiedź na moje pytania lepiej, tam jest CPR, pas ruchu dla rowerów po lewej stronie jest. P-23 nie wymusza postawienia C-13, oznakowanie jest w 100% poprawne
  • Odpowiedz
stac mnie, bo nie spalam jak qizda paliwa stojąc w korku.


@reddin: Z tego co mówią o tobie ludzie w Rumi o raczej trudno uznać ciebie za kogoś, kogo na cokolwiek "stać" xD Nie rumakuj, większość już i tak wie jak wyglądasz, normalni ludzie dadzą sobie z tobą spokój, ale jakiś sebek nie wyrobi i będziesz musiał znowu dorabiać przy rozpakowywaniu towaru żeby uzbierać na lemondkę xDDDD
  • Odpowiedz
@SoundsGoodMan tez nie rozumiem co nim kierowalo skoro mial sciezke obok... Nie widze tez aby drugi pas byl szczegolnie zajety, ale ty zamiast sprawnie wyprzedzic i jechac dalej to bawisz sie komorka robiac zdjecia i wrzucasz na wykop aby troche poszczuc na rowerzystow. Bardzo bym chcial aby tylko takie problemy byly na polskich drogach, ale nie dalej jak wczoraj bylo znalezisko jak typ na czerwonym wjechal w motocykliste. Poszczuj moze na
  • Odpowiedz
koło ch mi to lata, macie miejsce do jeżdżenia to się go trzymajcie, jak się nie podoba bo jest o 3 cm za wąskie, to magistrat czeka na listy. Ja wam po ścieżce nie jeżdżę bo jezdnia dziurawa


@SoundsGoodMan: ehh i znowu to "wy my" - teraz ktoś ci ma wrzucić zdjęcie czy nagranie auta na ścieżce (o ile ktoś już tego nie zrobił) i powiedzieć "o popatrz jednak jeździsz"?
  • Odpowiedz
Co tu się o------o. Trzeba mieć nieźle n------e, żeby tak bardzo nie mieć racji i się wykłócać o swoje. A jeśli koleś po prostu lubi się pienić lub jest trollem, to tym bardziej musi mieć smutne życie XD
  • Odpowiedz
@reddin: ty ziombel zamiast mózgu ci zębatki od wolnobiegu przeszczepili? bo fikołki w każdym wpisie o rowerzystach takie o----------z, że to aż jest niesamowite xD
  • Odpowiedz
@reddin: pieknie widac spierdoxa rowerowego jakim jestes. Koles popelnia wykroczenie i na tym sie konczy. Zamiast trabic mogli zadzwonic na straz miejska i zatrzymac obywatelsko pedalarza do czasu przyjechyania sluzb i w------a mandatu dla bezmozga.
  • Odpowiedz