Wpis z mikrobloga

Hej #kolarstwo #rower słyszałem, że unikacie ścieżek rowerowych bo szkodzą na opony w kolarkach. Jakaś aktualizacja była? Teraz MTB tez nie można po ścieżce?

Podziwiam upór tego kolarza, 5 minut z ciągłymi klaksonami za sobą i nawet się nie obejrzał. 5 minut tylko, bo kiedy pojawił się korek na drodze, to okazało się, ze umie jeździć po ścieżce ¯\_(ツ)_/¯
#wroclaw
SoundsGoodMan - Hej #kolarstwo #rower słyszałem, że unikacie ścieżek rowerowych bo sz...

źródło: comment_16007687208dAzPrYhzt03p2FPTP1iJB.jpg

Pobierz
  • 307
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@reddin znak o tym informujący jest wczesniej. To nie jest skrzyżowanie wiec nie ma obowiązku ponownego ustawienia znaku. Rownie dobrze możesz zapytać jakie jest tam ograniczenie prędkości dla samochodów.
  • Odpowiedz
ja tylko dodam małą uwagę, bo nie wiem czy co niektórzy zauważyli ALE

Przed tym "skrzyżowaniem" (które nim nie jest oczywiście) na ul. Głównej NIE MA znaku D-1(droga z pierszeństwem)
Czyli teoretycznie GDYBY to było skrzyżowanie, jadąc tak jak na fotce trzeba by ustępować WYJEŻDŻAJĄCYM z osiedla.
Ale nie musimy tego robić, bo to NIE JEST skrzyżowanie i dlatego też nie ma tam znaku D-1

I
WykopanyDzon - ja tylko dodam małą uwagę, bo nie wiem czy co niektórzy zauważyli ALE
...

źródło: comment_1600784024MUvqR3fvTFhdUQHh6Ne4ib.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz