Wpis z mikrobloga

Hej #kolarstwo #rower słyszałem, że unikacie ścieżek rowerowych bo szkodzą na opony w kolarkach. Jakaś aktualizacja była? Teraz MTB tez nie można po ścieżce?

Podziwiam upór tego kolarza, 5 minut z ciągłymi klaksonami za sobą i nawet się nie obejrzał. 5 minut tylko, bo kiedy pojawił się korek na drodze, to okazało się, ze umie jeździć po ścieżce ¯\_(ツ)_/¯
#wroclaw
SoundsGoodMan - Hej #kolarstwo #rower słyszałem, że unikacie ścieżek rowerowych bo sz...

źródło: comment_16007687208dAzPrYhzt03p2FPTP1iJB.jpg

Pobierz
  • 307
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Posprzątane. Już po 1. godzinie od dodania wpisu zrozumiałem, że rozmowy z niektórymi nie ma sensu prowadzić i to samo radzę innym. Celem dyskusji jest przekazanie swoich racji, skonfrontowanie światopoglądu i jego rozwinięcie, ale niektórzy zabetonowali swój światopogląd do takiego stopnia, że własne środowisko prosi ich aby skończyli pisać bo wstyd.

Jeżeli musisz dodawać kilka wpisów bokiem, które prowadzą jedynie do rozbicia dyskusji na mniejsze grupy, to też coś jest nie tak.
SoundsGoodMan - Posprzątane. Już po 1. godzinie od dodania wpisu zrozumiałem, że rozm...

źródło: comment_1600801381YU8cGOfq02FIghhWhIHcRH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@brass: Przyjacielu, przeskroluj sobie wyżej xD Dodałem wpis na przerwie w pracy o 12, wróciłem do domu, zjadłem obiad, wyprowadziłem psa, patrzę teraz a tutaj dalej dyskusja wre przez ten cały czas, głównie z jednym prowodyrem.
  • Odpowiedz
@SoundsGoodMan: Tak swoją drogą u mnie jest taki fajny wjazd na miasto że jakby rowerzysta chcial wjechać na scieżkę rowerową to by musi przejechac przez trawnik i krzaki i dosc wysoki próg. Inaczej trzeba jechać jezdnią obok scueżki aż do najbliższego skrętu gdzue sciezka rowerowa się kończy XD
  • Odpowiedz
@mkarweta: "Użycie klaksonu w terenie zabudowanym jest dopuszczalne jedynie jeśli jest to konieczne w związku z bezpośrednim niebezpieczeństwem – grożącym kierowcy lub innemu uczestnikowi ruchu."

Tutaj ewidentnie wystąpiła sytuacja niebezpieczna, więc kierowca zdecydowanie musiał użyć sygnału dźwiękowego.
  • Odpowiedz