Wpis z mikrobloga

Hej #kolarstwo #rower słyszałem, że unikacie ścieżek rowerowych bo szkodzą na opony w kolarkach. Jakaś aktualizacja była? Teraz MTB tez nie można po ścieżce?

Podziwiam upór tego kolarza, 5 minut z ciągłymi klaksonami za sobą i nawet się nie obejrzał. 5 minut tylko, bo kiedy pojawił się korek na drodze, to okazało się, ze umie jeździć po ścieżce ¯\_(ツ)_/¯
#wroclaw
SoundsGoodMan - Hej #kolarstwo #rower słyszałem, że unikacie ścieżek rowerowych bo sz...

źródło: comment_16007687208dAzPrYhzt03p2FPTP1iJB.jpg

Pobierz
  • 307
@SoundsGoodMan: byłem miły dla innych ludzi ale nic to nie dawało. Teraz jestem społecznym #!$%@? ale przynajmniej jak #!$%@?ę takiego porządnie to zapamięta. Tyczy się to wszystkich, rowerzystów na jezdni gdy obok jest ścieżka, pieszych na DDR (na tych to już strugam patyki żeby ich dźgać w plecy) czy kierowców na DDR lub chodnikach. Zwrócisz uprzejmie uwagę to albo nie zareaguje albo wyśmieje. Zwyzywasz od idiotów to albo zacznie się kłócić
@reddin: stosuje zasadę ograniczonego zaufania i nie jestem #!$%@?ą. Taka sytuacja nie przydarzyła mi się przez kilkadziesiąt lat i się nie przydarzy