Wpis z mikrobloga

Czy to się kiedyś skończy? To jest dramat. Mieszkania na Białołęce już powyżej 13tys/m. Już niedługo trzeba będzie być milionerem żeby kupić swoje 4 kąty. Czuję że jak za 2 lata ja będę chciał kupić to pewnie będą i po 18 tys. Ja rozumiem są ludzie bogaci, którzy mogą sobie kupić i 25k/m ale wydaje mi się że większość ludzi w tym kraju zarabia na moim poziomie (4000 tyś).

PIS powinien jak najszybciej podwyższyć stopy procentowe i wprowadzić podatek katastralny. Bo teraz ludzie zamiast trzymać kasę no lokacie to wolą inwestować w nieruchomości przez co ceny rosną w nieskończoność. Nieruchomości to dobra podstawowe, każdy powinien mieć prawo do posiadania własnego mieszkania.
PIS powinien też zakazać wynajmu pod airbnb, booking oraz ograniczyć prawo spadkowe ponieważ to nie jest sprawiedliwe że ja muszę #!$%@?ć całe życie na 30m2 a inny dostaje willę na wilanowie za 900k od tatusia za darmo :(

Dziękuję premierze Morawiecki. Dziękuję prezydencie DUDA. Dziękuję prezesie kaczyński że ukradliście moje marzenia na własne mieszkanie deweloperskie w Warszawie na białołęce.

#warszawa #bialoleka #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #kupnomieszkania #gorzkiezale #mieszkanie #nieruchomosci #pracbaza #duda #wypad2020 #bekazpisu #koronawirus #deweloperka #kupnomieszkania #mieszkania #przegryw #zalesie
Pobierz S.....b - Czy to się kiedyś skończy? To jest dramat. Mieszkania na Białołęce już powy...
źródło: comment_1600436754tmhAbGJTJ2HR4OP1H1Gxok.jpg
  • 18
@Scaab: Powinieneś podziękować również poprzednikom pisu, poprzednikom platformy, swojemu ojcu, pokoleniu twojego ojca, pokoleniu dziadków, zachodowi i wschodowi bo ci wszyscy ludzie mili wpływ przez ostatnie 100 lat na to co jest teraz i teraz też mają i dalej nasz kraj okradaja i robią co chcą. Ostatecznie powinieneś podziękować sobie i mi, a także sąsiadce czy wujkowi za to że nic w tym kraju się nie zmienia i nikt o nic
@Scaab: to te wille na wilanowie takie tanie? To nie będę budował domku 150m2 który z mala działka na wsi koło miasta będzie kosztował z 700tys tylko kupię gotowa wille ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Scaab:

Bo teraz ludzie zamiast trzymać kasę no lokacie to wolą inwestować w nieruchomości przez co ceny rosną w nieskończoność


Skoro takiś mądry to uzbieraj sobie na tych lokatach i potem kup.