Wpis z mikrobloga

@OrzechowyDzem: rzont fałszuje statystyki, poza tym inaczej byś śpiewał gdyby to było 8 Twoich babć


@Dutch: Skoro dla kraju średnią masz 54 a tu 36 na milion to nie ma tu jakiegoś grzebania w statystykach. Rozumiem że wy aspirujecie do takich miast jak Nowy Jork i wtedy Kraków będzie miał 1500 ofiar w 2 miesiące.

Restauratorzy na bank będą wdzięczni za takie piekiełko i nowy lockdown.
  • Odpowiedz
Rozumiem że wy aspirujecie do takich miast jak Nowy Jork i wtedy Kraków będzie miał 1500 ofiar w 2 miesiące.


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: nie wiem skad sie wzielo porownywanie do Nowego Jorku czy Brazylii. Mowimy o dwoch roznych kontynentach, z innym spoleczenstwem, inna sluzba zdrowia. Sam fakt, ze w Nowym Jorku mieszka ludnosc czarnoskora i jest duzo wiecej otylych zmienia sytuacje.

Pytanie tez, jakby to wygladalo gdyby w NY nie ogloszono
  • Odpowiedz
@Goronco:

29 osub to mało?

Tak, 29 osup w Krakowie i powiecie krakowskim, w których rocznie umiera 11 000 osób, to śmiesznie mało.

Oczywiście gdyby nie COVID, ci ciężko schorowani staruszkowie mogli żyć i 140 lat, jak warszawscy kamienicznicy, ale to jednak dość mocny argument w kontekście dyskusji o sensowności polityk lockdownowych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OrzechowyDzem: ponoć na AIDS nikt nigdy nie umarł. Wymyślona choroba. Wszyscy niby są chorzy na AIDS a umierają tak naprawdę na sepsę, zapalenie płuc albo na przeziębienie. Trzeba to ogłaszać - HIV to kłamstwo, to próba narzucenia nam kontroli!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: Podsumujmy:
1. Napisałem że na AIDS też nikt nie umiera
2. Obraziłeś mnie
3. Zbyłem to bo mi do pięt nie dorastasz
4. Próbujesz się odszczekiwać na swoim poziomie typu "nie bo ty".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Waspin: ziomek. Wyskoczyłeś jak Filip z konopi z AIDS i HIV, dodałeś do tego jakieś kiepskie ironie o kłamstwie wirusa, a to wszystko w odpowiedzi do opa, który jedynie podał suche liczby.

Wiec tak, #!$%@? od rzeczy i nie, to nie jest obraza. To stwierdzenie faktu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: jak widać nie jesteś w stanie wyjść poza poziom czwarty i odeprzeć meritum albo chociaż część mojego stwierdzenia. Ubolewam naprawdę na stanem Twojej inteligencji.
  • Odpowiedz