Wpis z mikrobloga

przecież w 99% podziały partyjne są tylko formalnością


@cecyl: Plus nie zapominajmy, że temat miesiąc temu nie istniał i stworzył go sam Jar Kacz. On generuje losowe tematy typu " od tej pory geje i lesbijki nie mogą prowadzić lekcji religii w elektrowniach atomowych" a jego otoczenie, opozycja i społeczeństwo zajmuje się tylko tym przez kilka tygodni.
Z taka opozycja PiS będzie rządził wiecznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mango: Chociażby i w opozycji byl Frank Underwood to z takimi wyborcami i ordynacja nie ma najmniejszych szans. Ale to fakt, w opozycji mamy bande totalnych tumanow ktorzy gryza sie miedzy soba o to co spadnie z pisowskiego stolu zamiast wystawic jedna liste.
@Ko_Otu: albo ja czegoś nie zrozumiałem, albo jest właśnie odwrotnie. sporo ludzi pamięta jak w pewnym momencie PO była butna i wręcz testowała cierpliwość myśląc, że wyborcy #!$%@? im zrobią, bo przecież wystarczy postraszyć Kaczogrodem. to właśnie doskonale pokazuje, jak bardzo #!$%@? były rządy PO i jak bardzo przegięli pałę, że ludzie wolą to co mamy teraz, niż "opozycję".

o czymś świadczy też fakt, że PiS dobrych parę lat już rządzi,
@Ko_Otu: Nie chodzi o pamięć psa tylko manipulacje mass mediami które ludzie łykają jak pelikany. Choć oczywiście nie jestem ani za PiS ani za PO to wartym podkreślenia jest, że PO rządziło w czasach dekoniunktury no i nie ma co symetryzować. Niestety PiS #!$%@? Polaków znacznie głębiej, mocniej, twardziej i bez lubrykantu.
@lyst99: Bo opozycja nie nadaje się obecnie do rządzenia, jest jeszcze gorsza od PiSu.

I tak nam tu dobrze w tej Polsce, albo Ziobro, albo Trzaskowski, albo Czarzasty, albo Bosak, jedno gorsze od drugiego, a tak czy siak będzie źle.

Ale chociaż norki będą miały lepiej. Na zdrowie im!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ko_Otu: pamiętają tylko że PiS dyma jak ninja, z wazelinką i po cichu a na koniec zostawia ciasteczka. A PO wyciągało fiuta i waliło na oślep wszędzie na koniec sami sobie wsadzając w dupę. W skrócie PiS dyma Polaków po mistrzowsku a PO to amatorka.