Wpis z mikrobloga

@demontre sugerujesz, że to wina big pharmy a nie fanatyków pokroju Bosaka i Brauna?
Hmm to Bosak i Braun stanowią prawo w Polsce?
A tak przy okazji to tylko w trzech krajach UE eutanazja jest legalna (Belgia, Holandia i Luksemburg)
Btw. Żebyście mnie nie zjedli to chce, żebyście wiedzieli, że jestem za eutanazja na podobnych zasadach jak w Holandii.
Czyli niech ludzie zdychają w agonii, a co tam, po co dać im wybór i możliwość godnego zejścia z tego padołu. Nie życzę ani Tobie ani Twoim bliskim raka, ale może jak spotka Cię to osobiście i zobaczysz osobę nieuleczalnie chorą to się nad tym zastanowisz.


@demontre: Są leki przeciwbólowe, posiadamy naprawdę potężne środki uśmierzające agonię.
Widzę na co dzień ludzi nieuleczalnie chorych.
Eugenika to jednak nie odpowiedź
@kvvach: To jest mój najgorszy koszmar. Jeśli wypadki potoczyły się tak, że leżałbym sparaliżowany w łóżku, zależny od tego czy ktoś mnie obróci i zmieni pieluchę to wolałbym, żeby ktoś mnie dobił.


@demontre: łatwo mówić trudniej zrobić bo kogo tu prosić o coś takiego
@Fan_Morawieckiego: Nie wiesz co to jest eugenika, więc te bajki o tym, że widzisz nieuleczalnie chorych możesz sobie wsadzić w dupę. Widziałem jak człowiek umiera w agonii i się meczy. Morfina nie pomagała, a nie ma nic mocniejszego. Jedyne czego chciała ta osoba, to móc odejść, bo ból był nie do wytrzymania. Jesteś ignorantem.