Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1370
Wytłumaczcie mi proszę jak to jest, że jak pies czy kot jest nieuleczalnie chory to humanitarne jest uśpienie go, ale jak mnie #!$%@? #rak to nie wchodzi w grę #eutanazja i mam się męczyć do samego końca bo inaczej czyjeś uczucia religijne zostaną obrażone. ( _)
  • 106
  • Odpowiedz
@demontre każdy powinien mieć opcje eutanazji, ale ( ͡º ͜ʖ͡º) to musi być dojrzała decyzja(np przez 6 miesięcy raz na miesiąc potwierdzić decyzje) żeby nikt nie odszedł, bo chwilowo jest smutny, a alkohol mu pomógł podjąć decyzję. Organy oczywiście przekazywać dla potrzebujących.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@AVATARKUBA122: wiem, że to nie może być pochopne, ale mogę Cię zapewnić, że w moim przypadku, jeśli by do tego doszło, to byłaby przemyślana decyzja bo od ponad dwóch lat jestem terminalnie chory.
  • Odpowiedz
@demontre: zdecydowanie big pharma ale to tylko moje zdanie, wszystko na siłe bo ktoś właśnie w tym momencie chce decydować za Ciebie. Wiadomo rodzina zawsze chce żeby ratować ale nikt nie zapyta chorego czy on sam chce, czy to jak cierpi nie pozwala mu podjąć decyzji, najważniejszej w życiu. Myśle o tym codziennie, umarła mi mama-cierpiała, siostra też- obie rak.
  • Odpowiedz
@demontre no ok, twoja sytuacja nie zmienia się z dnia na dzień (mam nadzieję że się nie poddałeś mimo wszystko), ale są ludzie którzy na codzień maja słodkie życie a jak popiją to chcą się zabić. Oczywiście nie mają depresji, poprostu są tacy bo mają gorszy okres w życiu (pozdrawiam tag #przegryw).
  • Odpowiedz
@demontre: na nieuleczalnie chorym psie panstwo slabo zarabia, jedynie z lekow usmierzajacych i zarcia, ktore dla zwierzat nie sa jakies drogie, a na uleczalnie chorym czlowieku panstwo zarabia w #!$%@?
leki drogie, zarcie specjalistyczne itp, rachunki, ciuchy
  • Odpowiedz
@demontre: spoko, bóg ci wytłumaczy, jak w jego misternym planie ważnym elementem był twój rak, a potem rozrysuje na tablicy skomplikowany plan, w którym tysiące dzieci umierające na raka wypełniają jego inny plan.
  • Odpowiedz