Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1370
Wytłumaczcie mi proszę jak to jest, że jak pies czy kot jest nieuleczalnie chory to humanitarne jest uśpienie go, ale jak mnie #!$%@? #rak to nie wchodzi w grę #eutanazja i mam się męczyć do samego końca bo inaczej czyjeś uczucia religijne zostaną obrażone. ( _)
  • 106
  • Odpowiedz
@demontre: Ja od dawna sledze Twoje zmagania i zadalem to pytanie z uwagi na to ze wczesniej nie widzialem postu z ktorego wynika ze masz juz tego wszystkiego zwanego zyciem serdecznie dosc! Wszystkiego dobrego Mireczku :)
  • Odpowiedz
Wytłumaczcie mi proszę jak to jest, że jak pies czy kot jest nieuleczalnie chory to humanitarne jest uśpienie go, ale jak mnie #!$%@? #rak to nie wchodzi w grę #eutanazja i mam się męczyć do samego końca bo inaczej czyjeś uczucia religijne zostaną obrażone. ( _)


@demontre: Jestem przeciw eutanazji. Nie z powodów religijnych, dla mnie nie należy robić żadnej furtki.
Każdy życie
  • Odpowiedz
Wytłumaczcie mi proszę jak to jest, że jak pies czy kot jest nieuleczalnie chory to humanitarne jest uśpienie go, ale jak mnie #!$%@? #rak to nie wchodzi w grę #eutanazja i mam się męczyć do samego końca bo inaczej czyjeś uczucia religijne zostaną obrażone. ( _)


@demontre: Ponieważ żyjemy w katolibanie, gdzie cierpienie uszlachetnia. Tak samo szury pokroju Godek krzyczą o ochronie życia
  • Odpowiedz
ale jak mnie #!$%@? #rak to nie wchodzi w grę #eutanazja i mam się męczyć do samego końca


@demontre: Na szczęście pozostaje samobójstwo, tego nie zabronią bo jak. No chyba że ktoś sparaliżowany to wtedy kiepsko...
  • Odpowiedz
@demontre: po pierwsze - naprawdę współczuje i mam nadzieję, że mimo wszystko z tego wyjdziesz.

Po drugie: niestety, dopóki katokonserwy będą mieć duży wpływ na ten kraj, będzie właśnie tak, że nawet godnie umrzeć nie będzie można. Jest taka książka (do znalezienia w necie): "To genty leave this life". Może Ci pomoże
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@demontre: szczerze? Nie wiem
Niby jest to moralnie zabronione, ale nie potrafię tego poprzeć żadnymi logicznymi argumentami, które byłyby wyżej nad faktem spokojnego, godnego odejścia

Bardzo dobry temat do dyskusji
  • Odpowiedz
@demontre: i tak masz..... "dobrze" jesteś chory ale sprawny. dasz radę zrobić to sam bez zgody i pomocy innych. Gorzej jak lądujesz na wózku i oddychasz przez rurkę. Wtedy jest ciekawie
  • Odpowiedz
@demontre: UWAGA MÓJ BEŁKOT.

Pomijając kwestie religii (która nie powinna mieć tu znaczenia).

To myślę, że chodzi tu raczej o kwestie moralne i o to wszystko się rozchodzi. Żaden lekarz Cię nie zabije bo tak chcesz. Nie wyobrażam sobie nawet tego. Byłaby na studiach specjalizacja "Eutanazator"?
  • Odpowiedz