Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD: Nie rozumiem konfederacji, z jednej strony taka osoba jak Mentzen gdzie no bardziej na finansach i podatkach ciężko się znać niż on a z drugiej strony np. anty 5g szurostwo xD nie ogarniam gnije, ale zarazem mnie to gniecie, że z jednej strony ekonomiczne pomysły Mentzena czy Dziambora jak ostanio słuchałem o tym, że spółki skarbu państwa to plac zabaw dla polityków i biznes powinien być zostawiony sektorowi prywatnemu, który
Ostatnio to jest lipa, a nie zima. Słaby mróz, nie ma śniegu, a jak spadnie, to szybko topnieje. Ja lubię zimę na pełnej #!$%@? i chyba o taką chodziło Bosaczkowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Croises: @La_Fawnduh: @dwugitofenobezlikusensolikum: Już tłumaczę, w zimie jak jest już tak fest zimno, to nawet najbardziej zagorzali fani gołej głowy założą jakąś czapkę. Taka czapka zakładana od wielkiego mrozu, to pewnie jakaś specjalnie wyszukana nie jest. Więc taka czapka z królika będzie się dobrze i ciekawie prezentować na głowie, bo ma inny styl i fakturę niż pozostałe czapki na ulicy.

Jak jest zima i takie 0 stopni, to wciąż