Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu zaczęłam wynajem mieszkania. Jakoś z tydzień temu wywiesiłam na swoim balkonie flagę LGBTQ+. Wczoraj wychodząc z bloku miałam nieprzyjemną wymianę zdań z panią, która stwierdziła, że długo tu nie pomieszkamy z taką flagą i jeśli mamy trochę godności to ją zdejmiemy. Gdy wróciłam po kilku minutach do mieszkania miałam oplute drzwi wejściowe. Czy mogę coś z tym zrobić? Jakaś skarga do spółdzielni, gdy nie wiem nawet pod którym numerem ta kobieta mieszka?
#lgbt #kiciochpyta
  • 547
@charmingman: cóż Ci mogę powiedzieć zmień lokalizacje ? Lub pozostaje Ci znosić ten burdel wiele nie zdziałasz zapewne ale życzę powodzenia w walce z sąsiadami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@charmingman: ściągnij flagę... Nikogo Twoje poglądy nie interesują a jak się z nimi afiszujesz to jest to zaproszenie drugiej strony do wojny.
Chociaż teraz to już chyba za późno bo przygłupy zmanipulowane przez TVP już wiedzą że Ty jesteś przygłupem zmanipulowanym przez drugą stronę i będą się na ciebie krzywo patrzeć... A podejrzewam że zdanie innych i twoja pozycja w hierarchi społecznej jest dla ciebie istotna... Bo jesteś przygłupem ¯\_(ツ)_/¯
@Maverq: ale kogo obchodzi co ty widziałeś? Ja nigdy nie widziałem gwałtu na kobiecie, ale nie pieprzę głupot o tym, że to nie istnieje. Na grupach osób LGBT jest teraz więcej doniesień o agresji, w mediach tez widzę tego więcej (tutaj pewnie zaczniesz gadac o tym, że to taka moda, ale patrz wtedy punkt 1).
Dopiero co były 2 pobicia nad jeziorem Rusałka w Poznaniu za kolorowe włosy, bo się kojarzyły
@charmingman wywiesiłaś flagę LGBT na balkonie, w kraju gdzie partia rządząca motywuje elektorat potencjalnymi atakami homokomando, gdzie twarzą osób niebinarnych jest agresywny typ co chce żeby go nazywać kobietą bo mężczyźni są agresywni, gdzie przewagę stanowią starsi katolicy i dziwisz się, że ktoś Ci będzie utrudniać życie. Możesz kobite zgłosić prewencyjnie co oczywiście nic nie da ale w razie większych zniszczeń będzie w czołówce podejrzanych. Możesz montować monitoring. Skoro lubisz takie przepychanki