Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu zaczęłam wynajem mieszkania. Jakoś z tydzień temu wywiesiłam na swoim balkonie flagę LGBTQ+. Wczoraj wychodząc z bloku miałam nieprzyjemną wymianę zdań z panią, która stwierdziła, że długo tu nie pomieszkamy z taką flagą i jeśli mamy trochę godności to ją zdejmiemy. Gdy wróciłam po kilku minutach do mieszkania miałam oplute drzwi wejściowe. Czy mogę coś z tym zrobić? Jakaś skarga do spółdzielni, gdy nie wiem nawet pod którym numerem ta kobieta mieszka?
#lgbt #kiciochpyta
  • 547
@rouli: Na obrazku to nie Margot xD
I właściwie co tym bełkotem chcesz udowodnić? xD Bo rozmawiamy o wywieszaniu flagi, o agresji wobec ludzi (np. za kolorowe włosy). A nie o tym czy wszyscy aktywiści LGBT to święci.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@open-alpha: no zrobiłam to specjalnie, flaga sama się nie wywiesiła xd

ale jaki cel mi przyswiecal, to pisalam juz wyzej, nie bylo to bynajmniej prowokowanie i wkurzanie innych

@charmingman: głupio się tłumaczysz po fakcie. ciekawe co by się stało jak by ktoś od ciebie wracał i dostał w #!$%@? bo wracał z tego mieszkania.
@charmingman: "nie bylo to bynajmniej prowokowanie i wkurzanie innych" hahahahaha. Poczekaj HAHAHAHAHAHAHAHA dobre wręcz mega :). Jedyną rzeczą jaką właśnie robisz wywieszając taką flagę to prowokowanie i wkurzanie innych. No ale widać że masz gdzieś opinie innych i to co inni myślą bo siłą chcesz narzucać innym swój tok myślenia więc nie pozdrawiam. W twoje zdanie uwierzy tylko ludzis ze środowiska lgbt lub kompletni idioci nikt inny.
@Mikka a dupa tam. Nie czuję się w żaden sposób zniewolony, bo robię co chcę i gówno mnie interesuje co inni o tym myślą.
To że nie chce zaogniać konfliktów, jest po prostu dobrym wychowaniem.

No i co do tych flag, to wieszacie sobie co chcecie, czy polską, tęczową, czy inną, ale miejcie świadomość konsekwencji. Za niektóre rzeczy nawet prawnych.
@charmingman: Moim zdaniem wynajmowane mieszkanie nie powinno służyć do wieszania reklam/bilbordów/flag, pytałeś właściciela co o tym sądzi? Wyobraź sobie że wynajmujesz mieszkanie po swojej babci, znasz sąsiadów itd. a on ci wywiesza bilbord z Bosakiem na cały balkon?
@charmingman: Są takie elektroniczne wizjery z funkcją nagrywania, ale to koszt kilku stówek więc nie wiem czy opłaca się w to bawić. Ciężko będzie udowodnić, że to konkretnie ta kobieta opluła Ci drzwi. Ale życzę powodzenia z sąsiadami i gratuluję odwagi, oby więcej takich ludzi jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)