Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu zaczęłam wynajem mieszkania. Jakoś z tydzień temu wywiesiłam na swoim balkonie flagę LGBTQ+. Wczoraj wychodząc z bloku miałam nieprzyjemną wymianę zdań z panią, która stwierdziła, że długo tu nie pomieszkamy z taką flagą i jeśli mamy trochę godności to ją zdejmiemy. Gdy wróciłam po kilku minutach do mieszkania miałam oplute drzwi wejściowe. Czy mogę coś z tym zrobić? Jakaś skarga do spółdzielni, gdy nie wiem nawet pod którym numerem ta kobieta mieszka?
#lgbt #kiciochpyta
  • 547
@charmingman: nie potrafię tego zrozumieć skoro większość nie chce was to czemu poprostu dalej w to idziecie ? Flagi demonstracje itp tymi właśnie gestami bardziej oddalacie się od akceptacji przez ludność jeszcze 5-10 lat wstecz nikomu nikt nie przeszkadzał i każdy sobie skromnie żył w zakątkach swojego domu czemu nagle zaczęła wam to przeszkadzać i organizujecie parady wieszacie flagi itp? Nie mam nic do was osobiście lecz drażni mnie to gdy
problemem jest nietolerancja i jej okazywanie, a nie nasza flaga na naszym balkonie


@charmingman: Przeczytaj lepiej regulamin spółdzielni. Każda cywilizowana spółdzielnia ma przepisy dotyczące elewacji o balkonów dla utrzymania spójności architektonicznej osiedla. W większości przypadków balkony nawet nie są własnością właściciela mieszkania, a jak wcześniej wskazano częścią wspólną. Nie szarżowałbym z tym prawem własności bez sprawdzenia co i jak.
@ciemnienie:

Serio wierzysz, ze nauczy 70-latke tolerancji, wywieszajac flage i piszac do spoldzielni?


W oczach wielu konserwatystów osoby LGBT czy osoby wspierające LGBT to same dziwadła, które robią jakieś chore akcje, ruchają się publicznie, mącą w naszym społeczeństwie i w ogóle chcą zniszczyć naszą cywilizację. Maja takie błędne przeświadczenie dlatego, że myślą, że nie znają żadnych takich osób i wierzą w to, co mówi im kościół/media/sąsiad. W sytuacji gdy taka zwyczajna
@charmingman: ale w czym problem skoro mamy demokracje tak ? Ludność wybiera tak ? Jasno i wyraźnie pokazują że nie akceptują waszych związków czy to jest aż tak ciężkie do rozumienia ? Naprawdę życzę wam jak najlepiej ale póki co pokazywaniem Margota czy innych waszych gwiazd lgbt których zapewne nie mam pojęcia nie wygracie tego tym bardziej. Mam kilku znajomych homoseksualistów nawet oni uważają ze te parady nie prowadzą do niczego
serio porównujesz flagę kraju, za którą zginęło miliony ludzi do tęczowej szmaty awanturników? XD lewactwo to nie stan umysłu, to brak umysłu


@rouli: no to nieźli debile jak ginęli za dwukolorową szmatę jakichś leśnych dzikusów xD Prawactwo t ostan umysłu