Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu zaczęłam wynajem mieszkania. Jakoś z tydzień temu wywiesiłam na swoim balkonie flagę LGBTQ+. Wczoraj wychodząc z bloku miałam nieprzyjemną wymianę zdań z panią, która stwierdziła, że długo tu nie pomieszkamy z taką flagą i jeśli mamy trochę godności to ją zdejmiemy. Gdy wróciłam po kilku minutach do mieszkania miałam oplute drzwi wejściowe. Czy mogę coś z tym zrobić? Jakaś skarga do spółdzielni, gdy nie wiem nawet pod którym numerem ta kobieta mieszka?
#lgbt #kiciochpyta
  • 547
@charmingman: super że cię spotkałem ! Serio. Zakładam że wartości są co bliskie więc zupełnie na serio pytam czym właściwie jest ideologia lgbt++? I kto ma prawo do tego by nazywać się jej przedstawicielem jeśli, z tego co wiem,nie ma żadnych struktur demokrstycznych, t.j., ludzie którzy często wypowiadają się w imieniu grupy nie zostały w żaden sposób upowożnieni żeby się wypowiadać bo poza tym że mają dostęp do finansowania ngo, co
flaga symbolizuje kraj tak samo jak tęczowa symbolizuje dewiantów


@rouli: Dewiantami są małpiszony, którym ta flaga przeszkadza

jak myślisz przez co twoim zdaniem jest więcej takich ataków ?


@Maverq: Przez nagonkę i kłamstwa. Na pewno nie przez marsze, które są od 30 lat :d
Z resztą wiem co zaraz napiszesz i powiem tak- nawet gdyby te bzdury o tym, że to przez działania aktywistów były prawdą, to i tak trzeba
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@charmingman: serio zrozum, wywieszasz swoja seksualnoac na widok publiczny. Tak, to moze szokowac np. starszych ludzi i stad takie reakcje. Bedziesz uczyc tolerancji jakas kobiete starsza od ciebie, wysylajac jej pisma od spoldzielni? Tylko mocniej ich do siebie zrazisz, stracisz czas, nerwy a moze nawet lokum, jak wlasciciel nie bedzie chcial najemcy, z ktorym sa stale klopoty. Dlatego lepiej swoje intymne sprawy zachowac dla siebie.

@ciemnienie: prawda jest taka że