Wpis z mikrobloga

@klossser: btw ten komentarz wygląda jak:
"biedne kobiety dostały depresji bo też muszą chodzić do pracy, mierzyć się z rzeczywistością i szarością bo one myślały że kiedyś kiedyś spotkają księcia na białym koniu a tak nie jest i musza żyć jak każdy inny szary człowiek, tragedia!".

xDD

oj jak mi przykro, zawsze się marzyło o bogatym księciu a tu szara rzeczywistość xD
A w internecie kobiety płaczą, że wszystko na ich głowach, to ja nie wiem co one sobie za nierobów na partnerów wybrały i śmiem domniemywać, że to oczywiście przesadzone lamenty.


@Galactus: strzelam że to inny mechanizm: same nie pracują a mąż robił od zawsze wiec naturalnie wykształcał się mechanizm że kobieta robi wszystko (no bo serio, nie wyobrażam sobie żebym będąc na bezrobociu powiedział wracającej z pracy żonie "kochanie zrób zmywarkę
@klossser: Jakie to jest smutne... Wszędzie, dosłownie wszędzie pomoc dla kobiet, a jak mężczyzna ma problem z poradzeniem sobie wobec ogromnej presji społeczeństwa i stałego wzrostu wymagań kobiet, to jest wszystko ok. Faceci strzelają samobója 8x częściej do kobiet? Pomagajmy wincyj kobietom, one mają okres i trzeba im pomagać bo są kobietami.

A p0lki jeszcze zamiast Cię wspierać to będą Cię dołować na każdym kroku i wytykać najmniejsze błędy przyrównując Cię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klossser: worki na sperme od małego wychowywane na księżniczki, którym się należy wszystko, nigdy nie potrafiące przyznać się do winy, no chyba że to da im korzyść
Tydzień temu zatrudniłem się w firmie produkującej pompy ciepła. Byłem przyuczany na początku do podłączania elektryki z pompy już do skrzynki. Dosyć szybko połapałem o co chodzi. Pracę tą wykonują jeszcze dwie kobiety. Jedna młoda, która mnie przyucza i pracuje od roku wszystko fajnie tłumaczy i dobrze nam się pracuje. Jest jeszcze jedna kobieta około 40 lv, która pracuje tam 4 lata. Ja po tygodniu pracy wykonuję tą samą robotę szybciej od