Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

398

Biała Tesla poluje na kierowców. Lokalny szeryf miał wysłać nawet 1000 nagrań.

Biała Tesla poluje na kierowców. Lokalny szeryf miał wysłać nawet 1000 nagrań.

W polskim internecie bardzo głośno robi się o białej Tesli, która jeździ i nagrywa wykroczenia innych kierowców.

Pojedynczy
Pojedynczy
z
boop.pl
dodany: 23.04.2026, 14:56:06
  • #
    konfitura
  • #
    stopcham
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    konin
  • #
    prawojazdy
  • 268
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

I bardzo dobrze.
staszaiwa
z wykop.pl
  • 33
Duplikat
Yelonek
z wykop.pl
  • -8

Komentarze (268)

najlepsze

MrCreosote
MrCreosote
23.04.2026, 22:30:35 via Wykop
  • 472
Słuchajcie, a może by tak zrobić mu na złość i jeździć przepisowo? Zobaczycie, nie pozbiera się po tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

larkinflight
larkinflight
24.04.2026, 06:27:50 via Android
  • 111
@MrCreosote: chętnie bym pojeździł z tobą i bardzo szybko byś zauważył że też od czasu do czasu złamiesz jakiś przepis. Ciekawe czy wtedy donos by ci się spodobał..
  • Odpowiedz
piant
piant
24.04.2026, 06:49:41 via Wykop
  • 90
@MrCreosote: Umnie w mieście był podobny typ, potrafił jechać 40 w miejscu gdzie jest ograniczenie do 90, upodobał sobie miejsce na krętej drodze gdzie ciągła była przez kilometr. Podobno policja zabrała mu prawo jazdy za stłuczkę.
  • Odpowiedz
azamat
azamat
23.04.2026, 20:56:12 via Wykop
  • 137
Kiedyś była czarna Wołga, dziś straszy biała Tesla.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Freyu77
Freyu77
Freyu77
24.04.2026, 07:22:03 via Wykop
  • 43
@azamat: Duch czasu i postępu
  • Odpowiedz
krzyzakmm
krzyzakmm
24.04.2026, 08:47:56 via Wykop
  • 15
@azamat: czarna wołga straszyła dzieci a biała tesla straszy dorosłych
  • Odpowiedz
1999
1999
1999
23.04.2026, 19:42:19 via Wykop
  • 126
Problemem polskich dróg nie są coraz wyższe kary za nieprzestrzeganie przepisów lecz brak mechanizmów nieuchronności kary.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Domingo-Jachas
Domingo-Jachas
24.04.2026, 06:32:09 via Wykop
  • 34
@1999: Co doskonale pokazują odcinkowe pomiary prędkości, gdzie nie ma znaczenia czy ktoś jedzie furą za 500k czy za 5k, jeden i drugi na OP będzie jechał poniżej limitu.
  • Odpowiedz
anteniusz
anteniusz
24.04.2026, 07:21:40 via iOS
  • 31
@Domingo-Jachas: zgadza się, ale one doskonale pokazują również nastawienie władzy do kierowców. Takie odcinkowe pomiary powinny być na drogach, na których często są wypadki lub gdy droga przez swoją budowę może być niebezpieczna. Tymczasem co dostaliśmy? Przykład: Odcinkowy pomiar prędkości od Nowego Dworu Gdańskiego w stronę Gdańska na S7 - droga prosta prawie jak od linijki, na tym konkretnym odcinku nie kojarzę żadnego wypadku. Mam wrażenie że dużym factorem w
  • Odpowiedz
tanebau
tanebau
tanebau
24.04.2026, 07:35:11 via Wykop
  • 47
"Najgorzej mają Ci którzy są

kierowcami zawodowymi i

przez jakąś chwilę słabości na

drodze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ortalionowy
ortalionowy
24.04.2026, 07:39:17 via Wykop
  • -4
@tanebau: Później trzeba sprowadzać kierowców z egzotycznych krajów bo nie ma kto autobusami albo tirami jeździć, taką rozmowę usłyszałem na parkingu przed sklepem chłop tirami jeździł a teraz wycieraczki sprzedaje.
  • Odpowiedz
Denitryfikator
Denitryfikator
24.04.2026, 08:24:07 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Pawel993
Pawel993
23.04.2026, 15:59:58 via Wykop
  • 39
I dobrze
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nieco
nieco
nieco
23.04.2026, 22:30:55 via Wykop
  • 29
@Pawel993: ale jak to, przestrzegać prawa w Polsce? kto to słyszał???
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
24.04.2026, 08:47:03 via Wykop
  • 5
@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala: tylko jemu chodzi przede wszystkim o znaki ograniczenia prędkości, bo te wg niego są do d--y i przeważnie za niskie (spamuje ciągle jednym przykładem jakiegoś 40 km/h na zwężonej drodze), a nie to co na tej stronce, na której de facto wcale jakoś dużo przykładów nie ma (a ostatnie i tak sprzed 2 lat).

Poza tym to tego typu człowiek:
Krupier - @AdwokatVanessaSmaruj-Rogala: tylko jemu chodzi przede wszystkim o znaki og...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
staszaiwa
staszaiwa
staszaiwa
23.04.2026, 21:52:57 via Wykop
  • 23
I bardzo dobrze.
Nie chcesz mandatów, czy stracić prawa jazdy - jeździj zgodnie z przepisami i nigdy nie popełniaj wykroczeń prowadząc samochód.
Oby jak najwięcej takich polujących.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fff112
fff112
24.04.2026, 07:02:34 via Wykop
  • 32
@staszaiwa: Ja jeżdżę zgodnie z przepisami w 99,9% przypadków, nawet na strzałce się zatrzymuję, rzadko kiedy przekraczam prędkość chyba, że tira chcę wyprzedzić bo jest np jedna z niewielu przerywanych na danej trasie a tir sobie jedzie te 60-70, ale czasami sie nie da...jak jedzie traktor to nie będę za nim jechał., nie raz na tą linię musisz najechać bo ktoś stanie jakimś dostawczym i według przepisów Ci tego robić
  • Odpowiedz
jozek444
jozek444
24.04.2026, 07:06:54 via Wykop
  • 7
@staszaiwa: Daję ci minusa bo jeździłem trochę po innych krajach i skala poustawianych znaków zakazu i nakazu w Polsce jest porażająca , może i w Polsce można jeździć szybciej po autostradach ale poza nimi to trzeba mieć albo bardzo dobre hamulce albo być zawalidrogą
  • Odpowiedz
RafB
RafB
24.04.2026, 06:58:07 via Wykop
  • 20
Kurdę, trzeba Teslarza zrobić w bambuko i nie łamać przepisów! :-D Dajcie spokój... niech nagrywa...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
24.04.2026, 08:40:25 via Wykop
  • 10
@RafB: ja bym po prostu za typem jechał i jego nagrywał, zobaczymy czy jest taki święty, there is always a bigger fish
  • Odpowiedz
RelaniU
RelaniU
24.04.2026, 11:29:22 via Wykop
  • 19
Wykopkom mozg wyzarlo do konca. Typ nagrywa i wysyla na policje ludzi, ktorzy najada na linie ciagla, przekroacza predkosc o 5 kmh, nie ustapia (w jego ocenie) pierszenstwa, a tu przyglupy klaszcza uszami i zycza tym ludziom trgo by stracili prawko, prace, i najlepiej nie wracali na drogi XD jak wyobrazam sobie wykopka za kierownica to widze typa kurczowo trzymajacego sie kierownicyh w pozycji za 10 druga, siedzacego prosciutko jak z paluchem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mysweetwillowdream
mysweetwillowdream
mysweetwillowdream
24.04.2026, 12:56:31 via Wykop
  • 7
@RelaniU: wykopki zawsze są świętsi od papieża
  • Odpowiedz
SrebrnySmok
SrebrnySmok
24.04.2026, 22:04:10 via Android
  • -1
@Substytut: Ciężko się nie zgodzić. Sporo wykopków ma mentalność ,,kopniętego psa". Skoro oni mają przechlapane w życiu to inni też powinni.
  • Odpowiedz
IntelektualnyZbawcaMas
IntelektualnyZbawcaMas
24.04.2026, 09:18:16 via Wykop
  • 12
Nie żebym się chwalił, ale jestem z okolic i miałem kiedyś "przyjemność" jechać za tym samochodem. To jak koleś prowokuje do wykonywania nieodpowiednich manewrów to głowa mała.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LM317K
LM317K
24.04.2026, 12:20:57 via Wykop
  • 1
@IntelektualnyZbawcaMas: prowokował strasznie jadąc 50km/h na 50km/h xD
  • Odpowiedz
Casuperu
Casuperu
24.04.2026, 15:39:10 via Wykop
  • 2
@LM317K: Można jechać 30 na 90 na długim odcinku z zakazem wyprzedzania. Wiem - nie przekracza 90 więc jedzie przepisowo ale na prawdę nie jest trudno sprowokować sytuację na drodze. Mnie się zdarza wykroczenie jakieś popełnić ale zapewniam, że nie ma kierowcy, który jedzie w 100% bez łamania przepisów. Ten w tej tesli też pewnie czasami łamie przepisy ale sam się nie p---------i.
  • Odpowiedz
hmmjakwtosiegra
hmmjakwtosiegra
24.04.2026, 05:53:39 via Wykop
  • 12
Naoglądał się konfitur i reszty tego badziewia i postanowił pobawić się w szeryfa... Ja rozumiem jak ktoś rzeczywiście odpi... na drodze ale jak on zgłasza ludzi że zapomną kierunkowskazu włączyć... Jasne powinniśmy respektować przepisy ale czasem zdarza się że coś zrobimy źle. Jeśli ktoś na chama wyprzedza na podwójnej ciągłej omija wysepkę z przejściem bo jemu się spieszy to jestem w stanie to w jakimś sensie zrozumieć ale to co robi ten
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

VanGogh
VanGogh
24.04.2026, 06:45:31 via Wykop
  • 1
@hmmjakwtosiegra: Zazwyczaj to jest tak, że jakaś życiowa oferma zgłasza projekt na który dostaje dotacje. Robienie za strażnika to sposób na wyciąganie pieniędzy z UE.
  • Odpowiedz
Polankowicz
Polankowicz
24.04.2026, 10:55:20 via Wykop
  • 10
@hmmjakwtosiegra: @tomi_xxx @Gaak Akurat za kierunkowskazy to bym sam j---ł prądem czasami. Jedź sobie na ruchliwe skrzyżowanie z łamanym pierwszeństwem to człowieka szlag trafia. Co 3 debil włącza kierunkowskaz jak jedzie prosto, a tyle samo go nie włącza jak skręca.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Hity

tygodnia

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2466
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2354
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
1933
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1769
Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA
Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA
1672
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #samochodoza
  • #polskiedrogi
  • #stopcham
  • #patologiazmiasta
  • #warszawa
  • #heheszki
  • #polska
  • #samochody
  • #kierowcy
  • #polsat
  • #policja
  • #parkowanie
  • #patologiazewsi
  • #prawo
  • #motoryzacja

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking