Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

481

Przez Patryka R zginęły 3 osoby, bo nie zadziałał system, który miał nas chronić

Przez Patryka R zginęły 3 osoby, bo nie zadziałał system, który miał nas chronić

Straszny wypadek w Łomiankach pewnie by się nie wydarzył, gdyby którykolwiek z mechanizmów eliminacji piratów drogowych z dróg publicznych zadziałał. To porażka systemu, który miał nas chronić i sygnał alarmowy dla tych, którzy za niego odpowiadają.

dr00
dr00
dr00
z
moto.pl
dodany: 23.04.2026, 18:43:40
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    prawo
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (156)

najlepsze

martty
martty
24.04.2026, 04:35:52 via Wykop
  • 128
Polacy nigdy nie potrafili stworzyć sprawnego silnego państwa, taki stan utrzymuje się od czasów demokracji szlacheckiej - państwa słabego i niebezpiecznego dla słabszych, gdzie samosądy i najazdy sąsiedzkie były na porządku dziennym. To co jest dzisiaj jest pokłosiem historii
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

michalson18
michalson18
24.04.2026, 04:52:37 via Android
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
fittrenerka
fittrenerka
fittrenerka
24.04.2026, 06:12:01 via Wykop
  • 63
Bo sami obywatele nie potrafią się podporządkować.


@michalson18: jak ktoś się dorwie do władzy i immunitetu to nie daje przykładu - władza jeździ nawalona, zapieprza po 150 w zabudowanym, od lewa do prawa. to dlaczego zwykły robak ma się podporządkować? gdyby immunitet nie obejmował wykroczeń drogowych to może byśmy mieli normalne ograniczenia prędkości, a nie co chwila nasrane 30/50/70.
fittrenerka - >Bo sami obywatele nie potrafią się podporządkować.

@michalson18: jak ...
  • Odpowiedz

fittrenerka
fittrenerka
fittrenerka
24.04.2026, 06:02:46 via Wykop
  • 39
Ale to co, podwyżki mandatów, drakońskie kary i nasranie fotoradarami i odcinkowymi pomiarami jednak nie pomogło?
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nooser
Nooser
24.04.2026, 06:18:47 via Wykop
  • 26
@fittrenerka: pomogło, ale na cwelów którym na niczym nie zależy nie ma żadnego bata prócz więzienie. Poza tym jego rodzice nie lepsi, skoro go kryli po ucieczce motocyklem. tfu
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B
24.04.2026, 06:27:52 via Android
  • 12
@Pawel993: fotoradar zatrzyma pijanego kierowcę? Co ma fotoradar do nieudolności policji i polskiego prawa? Przecież on już nie miał prawka więc dostałby conajwyzej piąty zakaz jazdy, albo odpisałby policji, że prowadził saszka z Donbasu.
  • Odpowiedz
cirspmtugp
cirspmtugp
cirspmtugp
24.04.2026, 06:22:33 via Wykop
  • 20
Polski system sprawiedliwości chroni przede wszystkim aparat państwowy. Tam gdzie poszkodowanymi są zwykli obywatele, tam kary są śmiesznie niskie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mareksa666
mareksa666
mareksa666
24.04.2026, 06:54:26 via Wykop
  • 19
przeciez regulacje to jawny komunizm
niech kazdy jezdzi jak chce i niewidzialna reka rynku go prowadzi
mareksa666 - przeciez regulacje to jawny komunizm
niech kazdy jezdzi jak chce i niewi...

źródło: Fpj0FgdXsAAD1dP

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tether69
tether69
24.04.2026, 08:52:49 via Wykop
  • 8
handsome polish boy XD
  • Odpowiedz
Makarow
Makarow
24.04.2026, 09:58:47 via Wykop
  • 6
@tether69:

handsome polish boy XD


I jeszcze trzeba sobie drugi raz połechtać
  • Odpowiedz
kombajnbizon
kombajnbizon
24.04.2026, 07:10:43 via Wykop
  • 12
Dojebią teraz pewnie pod publiczkę zerowy limit alkoholu i będą urządzać codziennie akcję "trzeźwy poranek". Będą wyłapywać "wczorajszych" zmierzających do pracy, czyli tych, którzy w statystykach poważnych wypadków praktycznie nie istnieją.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kombajnbizon
kombajnbizon
24.04.2026, 07:46:54 via Wykop
  • 3
@Ubermiras: twoje życie przez to i tak nie stanie się mniej żałosne
  • Odpowiedz
ekektrykpozdalnym
ekektrykpozdalnym
24.04.2026, 11:05:02 via Wykop
  • 5
Będą wyłapywać "wczorajszych" zmierzających do pracy


@kombajnbizon: XD, przy zerowym limicie to wystarczy zjeść jogurt rano. Limit 0 wyszło w badaniu nie ma się co kłócić, jest to jest.

W Niemczech uznawanych tutaj przez niektórych z wzór cnót i jazdy maksymalnie po 130km/h na autostradach bez limitu mają limit alkoholu 0,5 ale tyle to nie, bo jeszcze spadała by liczna pijanych kierowców.
  • Odpowiedz
new-object
new-object
23.04.2026, 22:24:09 via Wykop
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

y0da
y0da
23.04.2026, 22:41:23 via Wykop
  • 63
@new-object: wszystko pięknie, co piszesz, ale chłop miał już dwa zakazy prowadzenia. Dwa! Zamiast dostać pierdel za kierowanie autem, poprzednim razem, mając zakaz, to śmigał dalej. O to się rozchodzi
  • Odpowiedz
xqwzyts
xqwzyts
24.04.2026, 03:54:39 via Android
  • 29

Komentarz usunięty przez moderatora

epicentrum_chaosu
epicentrum_chaosu
epicentrum_chaosu
24.04.2026, 07:09:33 via Wykop
  • 7
System za to po podwyżkach punktów eliminuje z dróg zwykłego Kowalskiego już przy drugim wykroczeniu, które wcale nie musiało być działaniem z premedytacją.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

oppserwatorr
oppserwatorr
24.04.2026, 10:00:57 via Wykop
  • 6
Z--------ą w nagrodę 47 punktów i mandat 50000 za przekroczenie o 4km/h w zabudowanym i odtrąbią sukces.

Jak ktoś stracił lejece i nadal jeździ n------y to nie trzeba być Sherlockiem Holmesem by wiedzieć, że to nie mandat i grzywna jest na niego batem, bo na to ma on w------e. Tylko twarde więzienie na pełnej k----e, bez zawiasów - 50 łebków wyłapie wyrok i nagle się okaże, że n------i bez uprawnien znikną z
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

testuser
testuser
testuser
24.04.2026, 07:00:58 via Wykop
  • 5
IMO przy jakiejkolwiek recydywie z KK, nie powinno być mowy o wyroku w zawieszeniu czy kolejnym zakazie prowadzenia - obligatoryjnie kara pozbawienia wolności i tyle. Skoro nie wykorzystało się raz danej szansy, znaczy pacjent nie rokuje i trzeba go odizolować od społeczeństwa.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

msy
msy
24.04.2026, 07:03:13 via Wykop
  • 3
System, który ma nas chronić xDDD Chronię to ja siebie, a państwo i jego funkcjonariusz są zwycajnie opresyjni. Co za pierdoły
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

996ef650daf32b92bf708bc9376908ea
996ef650daf32b92bf708bc9376908ea
996ef650daf32b92bf708bc9376908ea
24.04.2026, 14:51:53 via Wykop
  • 0
Chronię to ja siebie


@msy: jak się chronisz przed pijakami za kierownicą?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3150
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2967
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2575
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2285
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2065
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking