Wpis z mikrobloga

a zakładowy kibel zasrany na Małysza po tych ich salateczkach bo nie potrafią zacną dupką usiąść na desce


@Mastav: No nie to co po pr0-alfa-samczej golonce, zawiniętej w schabowego, oraz z kokardką z boczku, polewanej smalcem zapiekanej na ogniu na benzynie, zapijanej spirytusem i zagryzanej bochenkiem czerstwego chleba. Męskie sracze to oaza czystości.
@frapson: Ale ta laska ma racje xD Kobieta jak pracuje i jeszcze ma cały dom na głowie to ma #!$%@?. A z reguły jest, że to bardziej kobieta się zajmuje gotowaniem, praniem, prasowaniem i niańczeniem dzieci i nawet dla siebie chwili nie ma. Mężczyzna zawsze sobie znajdzie trochę czasu dla siebie o ile nie prowadzi własnej działalności xD
@theWIZRD: Jak czytam o jakimś niszczeniu bo biały-czarny, a potem tekst o pozdrawianiu "zdrowo myślących i normalnych" to wiem, że nie ma co się wdawać w dyskusję bo ma się do czynienia z baranem, który jest przeświadczony o swojej nieomylności w swojej bańce ataku i niszczenia cywilizacji. Podobnie jak na wykopie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@frapson: już ja widziałem jak kobiety pracują w tych firmach. Zwłaszcza w korpo. Kawusia, ciasta, ploteczki, paznokcie, dyskusje kto komu ostatnio obciagnal w weekend, gdzie się uchlala, w której knajpie jest najlepsza capricioza, sojowe latte, byle do przerwy, na przerwie tak samo a później już z górki, chwila #!$%@? i do domu


I wszystkie takie księżniczki niby a zakładowy kibel zasrany na Małysza po tych ich salateczkach bo nie potrafią zacną
@klossser: @klossser: Chyba dostanę depresji. Nawet nie wiecie jak trudne jest życia faceta który nie może znaleźć sobie mądrej, wyrozumialej supermodelki o błękitnych oczach, długich kasztanowych włosach, wzroście między 170-175 i wadze pon. 50kg. Tylko u pasztetów 8/10 mam szanse. Moje życie to tragedia. (,)