Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 304
@frapson: już ja widziałem jak kobiety pracują w tych firmach. Zwłaszcza w korpo. Kawusia, ciasta, ploteczki, paznokcie, dyskusje kto komu ostatnio obciagnal w weekend, gdzie się uchlala, w której knajpie jest najlepsza capricioza, sojowe latte, byle do przerwy, na przerwie tak samo a później już z górki, chwila #!$%@? i do domu

I wszystkie takie księżniczki niby a zakładowy kibel zasrany na Małysza po tych ich salateczkach bo nie potrafią zacną
@Mastav już to kiedyś pisałem. Kilka razy zdarzyło mi się pracowac w lokalu gdzie pracowały same kobiety (przychodziłem na zastępstwo). Takiego syfu jak w tym kiblu, to naprawdę w życiu nie widziałem. Kilkumiesięczny kurz, zastygłe gluty w umywalce i ślady krwi na spodzie deski sedesowej (jak wyciągały tampony to się bujnął i odbił na spodzie). To był kibel tylko dla pracowników tego lokalu. Ten dla klientów po całym dniu wyglądał dużo lepiej,
@klossser
@frapson już się wysypały uciskane kobiety, które ciężko pracują do 60 roku życia ( ͡º ͜ʖ͡º) Ciężko pracują w domu - załaduj pralkę, zmywarkę i można jęczeć jak to ciężko się pracuje w domu. Dzieci zajmują Ci wolny czas? Trzeba było nie decydować się na potomka.

Nie wiem co to za patologiczne rodziny, że kobieta wszystko robi w domu, w moim domu oraz u znajomych zawsze