Wpis z mikrobloga

  • 13
@R_O_T_T_E_N: ja Święty Calgon błogosławię twoją pralkę w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, kamień. Niech łożyska idą w pokoju wiecznym.
  • Odpowiedz