Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

507

Kongres Mężczyzn to danie głosu tym, których nie widać Wszystko co najważniejsze

Kongres Mężczyzn to danie głosu tym, których nie widać Wszystko co najważniejsze

Prezes Stowarzyszenia na rzecz Chłopców i Mężczyzn zapowiada III Kongres Mężczyzn - w najbliższą sobotę w Warszawie. https://kongres-mezczyzn.pl/

schmorgpl
schmorgpl
z
wszystkoconajwazniejsze.pl
dodany: 23.04.2026, 22:28:22
  • #
    kongresmezczyzn
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    mezczyzni
  • #
    prawo
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

https://kongres-mezczyzn.pl/
3miel
z kongres-mezczyzn.pl
  • 8

Komentarze (97)

najlepsze

3mortis
3mortis
24.04.2026, 06:54:25 via Wykop
  • 73
Juz tutaj widac problem jaki mezczyzni sobie sami robia

mamy feminizm walczacy o prawa i przywileje dla kobiet, chcemy TYLKO przeciwwagi dbajacej zeby nie przerodzilo sie to w nierowne traktowanie w czasach kiedy kobiety chca miec rowne prawa zachowujac jednoczesnie przestarzale benefity jak wczesna emerytura dla bezdzietnej kobiety, zwolnienie ze sluzby wojskowej w 21 wieku gdzie jest masa zajec nie wymagajacych az takiej sprawnosci fizycznej (nie oszukujmy sie cwiczaca kobieta nie odstaje
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Vein
Vein
24.04.2026, 07:06:24 via Wykop
  • 28
cwiczaca kobieta nie odstaje AZ tak bardzo)


@3mortis: odstaje. Nie mówimy o poziomie olimpijskim ćwiczeń, tylko kiedy mężczyzna ćwiczy na równi z kobietą, czyli np tak jak w wojsku, przeciętny mężczyzna pobije na głowę kobietę, w wydolności i sile. Ale tak, jeżeli służba ma być obowiązkowa, to dla obu płci.
  • Odpowiedz
NaMoment
NaMoment
NaMoment
24.04.2026, 07:12:06 via Wykop
  • 8
jak wczesna emerytura dla bezdzietnej kobiety,


@3mortis: a ja z uporem maniaka będę powtarzać, że to są brednie, statystyczna kobieta która obecnie żyje dłużej od mężczyzny na emeryturze urodziła 2 dzieci, nie oszukujmy się, kobiety są wytrzymalsze biologicznie od nas, koniec kropka.

Jeśli już chcemy to bonusy dla rodziców, obojga rodziców, bo jak matka siedzi na macierzyńskim to stary robi na rodzinę. Każdy budowlaniec, murarz, spawacz czy dyrektor (a
  • Odpowiedz
1000001
1000001
1000001
24.04.2026, 07:01:27 via Android
  • 33
Gdzie jest numer KRS tego stowarzyszenia na który można przekazać 1,5% podatku?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

movsd
movsd
24.04.2026, 07:38:54 via Wykop
  • 8
@Kartoffelpanzerkampfwagen: nawet gdyby te cipki tak zareagowały, to whatever kogo to obchodzi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
schmorgpl
schmorgpl
Autor
24.04.2026, 21:43:09 via Wykop
  • 4
@1000001: Niestety jeszcze w tym roku nie można. Ale otrzymaliśmy już status OPP, więc za rok już będzie można.
Nasz numer KRS: 0001031802
  • Odpowiedz

pan_alternator
pan_alternator
24.04.2026, 17:34:58 via Wykop
  • 0
i tak nic nie przebije iv kongresu kobiet.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Marmurowy_Gargulec
Marmurowy_Gargulec
24.04.2026, 07:17:02 via Android
  • 0
To nie Ci, co zaprosili z oklaskami Senyszyn?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

schmorgpl
schmorgpl
Autor
26.04.2026, 19:40:48 via Wykop
  • 0
@Marmurowy_Gargulec: W panelu polityków wzięli udział oprócz niej także Michał Wawer z Konfederacji, Łukasz Michnik z Nowej Lewicy i niezależny Marcin Józefaciuk. Posłowie PiS zignorowali sprawę; posłowie PO znaleźli powody, żeby się nie pojawić.
  • Odpowiedz
Marmurowy_Gargulec
Marmurowy_Gargulec
26.04.2026, 22:11:44 via Android
  • 0
@schmorgpl: to tak jakby zaproszono Dworkin (albo przykładowo Trockiego na panel o zaletach kapitalizmu).
  • Odpowiedz
RedTiger
RedTiger
24.04.2026, 15:11:33 via Wykop
  • -1
Prezes Stowarzyszenia na rzecz Chłopców i Mężczyzn
RedTiger - Prezes Stowarzyszenia na rzecz Chłopców i Mężczyzn

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

martwa_za_zycia
martwa_za_zycia
martwa_za_zycia
24.04.2026, 22:32:29 via Wykop
  • 0
@RedTiger: kolejne stowarzyszenie, które powstało w odpowiedzi na reakcję, które służy do wyciągania pieniędzy. Coś jak ruch BLM, gdzie jego przewodnicząca, defraudowała pieniądze wpłacane na to stowarzyszenie, na swoje prywatne potrzeby
  • Odpowiedz
schmorgpl
schmorgpl
Autor
26.04.2026, 19:43:53 via Wykop
  • 0
@martwa_za_zycia: Otóż zmartwimy państwa, ale członkowie zarządu utrzymują się z pracy zawodowej w innych branżach. Obecnie zatrudniamy dwie osoby na 10 h tygodniowo i zleciliśmy wykonanie konkretnych zadań w projekcie czterem innym osobom.
  • Odpowiedz
Qullion
Qullion
24.04.2026, 06:20:36 via Wykop
  • -33
Po tym co tu widać to jedno wielkie pierdzielenie bez pochylenia się nad wieloma różnymi problemami. Szukanie chochoła zamiast tworzenia realnych pomysłów na zmianę.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kotwworku
Kotwworku
24.04.2026, 06:48:27 via Wykop
  • 17
@Qullion: to jest wywiad, porusza różne kwestie. Tępy jesteś?
  • Odpowiedz
GeraltRedhammer
GeraltRedhammer
24.04.2026, 07:03:27 via Wykop
  • 16
@Qullion: Akurat Prezes Stowarzyszenia to typowy jajogłowy i zebral wokół siebie całkiem fajną grupkę innych jajogłowych - także kobiet i widać, że idą w merytorykę a nie użalanie się i emocje. To moim zdaniem dużo lepszy kierunek niż podejście Dzielnego Taty (ma rację, ale działa zbyt emocjonalnie i na poczuciu bycia ofiarą).

Rozwiązanie też jest tylko, że poprzez takie kongresy warto je popularyzować - to męskie kręgi, a właściwie uświadomienie
  • Odpowiedz
Rougelord
Rougelord
24.04.2026, 03:13:39 via Wykop
  • -35
a tak się z partii kobiet śmiali a sami idą w ta samą stronę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
24.04.2026, 05:30:07 via iOS
  • 29
@Rougelord: gdzie tam widzisz partię?
  • Odpowiedz
schmorgpl
schmorgpl
Autor
24.04.2026, 21:46:06 via Wykop
  • 1
@Rougelord: Nasze Stowarzyszenie powstało, gdy Partia Kobiet już dawno nie istniała.
  • Odpowiedz
zagubionychromosom
zagubionychromosom
24.04.2026, 00:50:54 via Wykop
  • -38
Niech zmienią tę gejowską nazwę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marcin-cw
marcin-cw
marcin-cw
24.04.2026, 02:33:34 via Wykop
  • 7
@zagubionychromosom: na jaką?
  • Odpowiedz
RyanWolf
RyanWolf
24.04.2026, 09:07:08 via Wykop
  • 1
@zagubionychromosom: ja proponuję taką jak "zagubionychromosom", coś w ten deseń, to by nie było gejowskie, a najlepiej "dodatkowy chromosom"
  • Odpowiedz
Kartoffelpanzerkampfwagen
Kartoffelpanzerkampfwagen
Kartoffelpanzerkampfwagen
24.04.2026, 07:05:33 via Wykop
  • -48
Kongres kobiet zły, ale kongres menszczysn dobry.
Sterydziarz ulany podstarzały pawełek żerujący na przegrywach i tłukach, którym w życiu nie wyszło jest dobry, ale feministka po drugiej stronie to zło. Czego nie rozumiesz?
Kwik przegrywów w sieci wynika z jednego - nie mogą zaroochać. Stąd ich frustracja.
Dlaczego nie mogą zaroochać? Bo nie reprezentują niczego wartościowego. 75% facetów to ulane knury, często wyłysiałe, ze słabym wykształceniem i słabą pracą.
Nie mają nic
Kartoffelpanzerkampfwagen - Kongres kobiet zły, ale kongres menszczysn dobry.
Sterydz...

źródło: incel9

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ostulemijo
ostulemijo
24.04.2026, 07:10:28 via Wykop
  • 27
@Kartoffelpanzerkampfwagen: tyle klawiszy nacisnąłeś i wszystko na nic
  • Odpowiedz
BiggerJapanTapczan
BiggerJapanTapczan
24.04.2026, 07:11:10 via Wykop
  • 18
@Kartoffelpanzerkampfwagen: kto oprócz ciebie napisał, że kongres kobiet jest zły? Za to na kongresie mężczyzn możesz się dowiedzieć jak zrozumieć niedojrzałe osoby, które rozmowy o problemach prawnych dyskryminacji mężczyzn w PL nazywają spłakaniem się chłopców albo kwikiem przegrywów. troling niskich lotów ale to raczej oczywiste.
  • Odpowiedz

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3147
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2951
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2561
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2503
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2264
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #prawamezczyzn
  • #pieklomezczyzn

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking