Kongres Mężczyzn to danie głosu tym, których nie widać Wszystko co najważniejsze

Prezes Stowarzyszenia na rzecz Chłopców i Mężczyzn zapowiada III Kongres Mężczyzn - w najbliższą sobotę w Warszawie. https://kongres-mezczyzn.pl/

- #
- #
- #
- #
- #
- 97
- Odpowiedz

Prezes Stowarzyszenia na rzecz Chłopców i Mężczyzn zapowiada III Kongres Mężczyzn - w najbliższą sobotę w Warszawie. https://kongres-mezczyzn.pl/

Komentarze (97)
najlepsze
mamy feminizm walczacy o prawa i przywileje dla kobiet, chcemy TYLKO przeciwwagi dbajacej zeby nie przerodzilo sie to w nierowne traktowanie w czasach kiedy kobiety chca miec rowne prawa zachowujac jednoczesnie przestarzale benefity jak wczesna emerytura dla bezdzietnej kobiety, zwolnienie ze sluzby wojskowej w 21 wieku gdzie jest masa zajec nie wymagajacych az takiej sprawnosci fizycznej (nie oszukujmy sie cwiczaca kobieta nie odstaje
@3mortis: odstaje. Nie mówimy o poziomie olimpijskim ćwiczeń, tylko kiedy mężczyzna ćwiczy na równi z kobietą, czyli np tak jak w wojsku, przeciętny mężczyzna pobije na głowę kobietę, w wydolności i sile. Ale tak, jeżeli służba ma być obowiązkowa, to dla obu płci.
@3mortis: a ja z uporem maniaka będę powtarzać, że to są brednie, statystyczna kobieta która obecnie żyje dłużej od mężczyzny na emeryturze urodziła 2 dzieci, nie oszukujmy się, kobiety są wytrzymalsze biologicznie od nas, koniec kropka.
Jeśli już chcemy to bonusy dla rodziców, obojga rodziców, bo jak matka siedzi na macierzyńskim to stary robi na rodzinę. Każdy budowlaniec, murarz, spawacz czy dyrektor (a
Nasz numer KRS: 0001031802
źródło: image
PobierzRozwiązanie też jest tylko, że poprzez takie kongresy warto je popularyzować - to męskie kręgi, a właściwie uświadomienie
Sterydziarz ulany podstarzały pawełek żerujący na przegrywach i tłukach, którym w życiu nie wyszło jest dobry, ale feministka po drugiej stronie to zło. Czego nie rozumiesz?
Kwik przegrywów w sieci wynika z jednego - nie mogą zaroochać. Stąd ich frustracja.
Dlaczego nie mogą zaroochać? Bo nie reprezentują niczego wartościowego. 75% facetów to ulane knury, często wyłysiałe, ze słabym wykształceniem i słabą pracą.
Nie mają nic
źródło: incel9
Pobierz