Wpis z mikrobloga

  • 5
No elo #mikrokoksy

Jak ktoś robi mase to daję wam PROTIP #!$%@? jak stąd do Polkowic %-))))

-Zajebisty smak i mówię to nieironicznie, polecam z mlekiem albo odżywka białkowa
-Wartosc odz. na 100g = 325 kcal, B 6 (pewnie roślinne ale nie o to chodzi), W 58, T 7.5
-Koszt około 5zl za 450g !!!BTo daje 1500 kcal za pięć zeta, nieźle co?
-Z mlekiem smakuje jeszcze lepiej i podbija się proporcje białka (choć wiadomo mleko ma węgle też)
-Brak konserwantów i utwardzanych tłuszczy

Jedyny minus to stosunkowo sporo węgli i W. Prostych aż 24, ale od początku mówimy tu o masowaniu, przecież jak się delikatnie zaleje tłuszczykiem to sucha masa idzie dużo szybciej nie

Zapraszam do dyskusji #silownia #dieta #protip
itookapillin_remiza - No elo #mikrokoksy 

Jak ktoś robi mase to daję wam PROTIP #!$%...

źródło: comment_1599076909wM3Tdvw724ktbAn2EUMuZ4.jpg

Pobierz
  • 16
@i_took_a_pill_in_remiza: jak tłuszczyk wleci to się lepiej masuje. Skąd wy #!$%@? bierzecie lekcje.
#!$%@?ąc od tego, jak miałem 800g ww i już rzygałem żarciem to jadłem takie gówna i zalewanie nie zależy od ilości cukrów prostych, czy dużej ilości ww, a #!$%@? znacznie ponad stan.
Problem polega na tym, że 90% użytkowników wykopu nie ma takiego zapotrzebowania nawet NA MASIE żeby całą taką struclę zmieścić gdziekolwiek. Nawet po treningu mało kto
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vegetator21: @lazerovsky: @andreasr: wczoraj znalazłem w stokrotce, malinowe około 5.50zl, serowa chyba 6.50 ale to musi być dobre, serowej jeszcze nie jadłem

W Lidlu kiedyś widziałem za słodyczami, myślę że w Biedronce też były jeśli dobrze pamiętam ale od lat nie chodzę do Biedry bo te #!$%@? oszukują na kasie a nie chce mi się sprawdzać paragonu za każdym razem