Wpis z mikrobloga

Ech, byłam wczoraj na randce, pierwszej i już wiem, że drugiej nie będzie, a trzeba teraz tego faceta o tym poinformować. Jest mi głupio i przykro, bo było miło i poprawnie, ale jakoś nie gadało nam się tak super, nie czuję żebyśmy mieli dużo wspólnego, choć teoretycznie coś tam mamy. No i był szarmancki, dał mi kwiatka, nawet jakieś drobne prezenty, poszliśmy na kawę, lody, spacer. Nie jest nieatrakcyjny, nie jest niezaradny, wszystko zrobił na piątkę. A ja jakoś tak mimo to wiem, że to nie jest to. I jak tu teraz zrzucić na niego takiego niespodziewanego kosza :( czuję się nikczemnie. #randki #tinder #badoo
  • 105
@Lena93: Myślę, że po jednym spotkaniu nie jesteś całym jego światem wiec chłopak nie popełni w razie czego samobója. Ale może spotkaj się z nim jeszcze raz tylko nie na jakieś sztywne restauracje czy lody tylko np wypad do zoo czy coś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Lena93: wszyscy ci faceci są w dzisiejszych czasach tacy monotematyczni z tymi kawami, lodami i spacerami? Ja jak podrywałem dupeczki to zabierałem je w na rower, w góry (miałem całkiem blisko), na tenisa, czy w jakieś ciekawe miejsca a nie tylko lody i lody. Żaden dziś nie pomyśli, że można to ogarnąć ciekawiej czy może dla was te lody i kawy to super zabawa?
@Lena93: Napisz mu ładnie ze dziękujesz ale nie chcesz dalej tego ciągnąć bo nie czujesz chemii. Jak prezent jakiś drogi możesz mu oddać.
Ewentualnie jak wielkie miasto typu warszawka to ghosting zerwij z nim kontakt tak jak to robią dziewczyny z tindera ze mną po 1 randce XD
@Lena93: z własnego doświadczenia doradzę, że jak dostajesz kosza to miałeś swoją szansę i nie wykorzystałeś jej, następny w kolejce się ustawia, o ile tym wiesz to masz już to w dupie, bo to tylko kolejny kosz w twojej karierze ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie smutne życie faceta, ale można się przyzwyczaić i się nie przejmować, facet łatwo nie ma i musi o swoje walczyć