Wpis z mikrobloga

Ech, byłam wczoraj na randce, pierwszej i już wiem, że drugiej nie będzie, a trzeba teraz tego faceta o tym poinformować. Jest mi głupio i przykro, bo było miło i poprawnie, ale jakoś nie gadało nam się tak super, nie czuję żebyśmy mieli dużo wspólnego, choć teoretycznie coś tam mamy. No i był szarmancki, dał mi kwiatka, nawet jakieś drobne prezenty, poszliśmy na kawę, lody, spacer. Nie jest nieatrakcyjny, nie jest niezaradny, wszystko zrobił na piątkę. A ja jakoś tak mimo to wiem, że to nie jest to. I jak tu teraz zrzucić na niego takiego niespodziewanego kosza :( czuję się nikczemnie. #randki #tinder #badoo
  • 105
  • Odpowiedz
@Lena93: Powiedz mu po prostu prawdę. Spotykałem się ostatnio z dziewczyną i po trzech nawet długich i fajnych randkach po prostu przestała odpisywać i wyświetlać moje wiadmości. Wolałbym dostać #!$%@?ą prawdę niż zostać potraktowanym jak pies.
  • Odpowiedz
@Lena93: Tak czasem bywa. Tez tak miałem niejednokrotnie ¯_(ツ)_/¯ nigdy nie jest łatwo tak wprost powiedzieć co się czuje ale to najlepsze co możesz zrobić. Też muszę napisać dziś taką wiadomość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lena93: jeśli czujesz, że to nie to, to odpuść, wcale nie musisz mu dawać kolejnej szansy i robić większej nadziei ;)
jeżeli wcześniej trochę pisaliście i już go jakoś poznałaś, a randka nie wzbudziła w Tobie emocji, to warto się wycofać :) pierwsza randka powinna dać Ci ten pozytywny i przyjemny niedosyt ;)
  • Odpowiedz
ie jest nieatrakcyjny, nie jest niezaradny, wszystko zrobił na piątkę


@Lena93: pewnie lubisz dostać po ryju zamiast kwiatka... normalne, niektóre tak mają. łobuz kocha mocniej
  • Odpowiedz
i robić większej nadziei ;)


@Rymcymcymw: Weźcie w końcu ogarnijcie, że "tego kwiatu pół światu" i żadna z was nie jest wyjątkowa i nie robicie nam żadnej łaski swoją psiochą, a najwyżej chwilową, przecenianą przyjemność.

Gość znajdzie inną, być może lepszą. Być może pisze i spotyka się z kilkoma i pierwszy by z nią zerwał, gdyby zdecydowała się spotykać z nim dalej.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: ja lecę kolego na dziewczyny i mnie zawsze na pierwszej randce iskrzyło ;) jeśli coś jest nie tak to chyba lepiej nie dawać komuś złudnej nadziei ;) chyba, że wolicie jak kobiety się bawią waszymi uczuciami
  • Odpowiedz
nadziei ;)


@Rymcymcymw: ALE JAKIEJ NADZIEI? JUŻ TŁUMACZYŁEM: NIE TA, TO INNA. Dopóki @Lena93 nie należy do gatunku na wymarciu, to nie musi podejmować takich decyzji w obawie o to, że facetowi złamie serce na 10 randce i gość popełni seppuku.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: jeśli spotykasz się z kimś i wydaje ci się, że było zajebiście, a druga strona czuje inaczej... to chciałabym dostać wiadomość zwrotną, a nie myśleć, że super mi idzie, i zaraz będę zaglądać jej pod sukienkę ;)
w tym kontekście nadziei ;)
  • Odpowiedz
No i był szarmancki, dał mi kwiatka, nawet jakieś drobne prezenty, poszliśmy na kawę, lody, spacer.


@Lena93:

no ok, dal ci kwiatka, jakies drobne prezenty, poszliscie na kawe, ty mu loda postawilas (taka mam nadzieje), pozniej spacer... wszystko jest ok :)

  • Odpowiedz
... Kiedy otwierasz po kilku godzinach telefon i okazuje się, że Twój wykop płonie ()
Dziękuję wszystkim za opinie, ciężko mi się odnieść do każdej z nich. Z pewnością coś mu napiszę, dla informacji osób, które obawiają się, że po prostu go oleję bez słowa. Ale jeszcze nie wiem co, mam trochę do przemyślenia.
Czuję się po prostu dziwnie zobowiązana tymi prezentami, bardzo niezręczna sytuacja. Panowie, plis, mało
  • Odpowiedz