Wpis z mikrobloga

Ech, byłam wczoraj na randce, pierwszej i już wiem, że drugiej nie będzie, a trzeba teraz tego faceta o tym poinformować. Jest mi głupio i przykro, bo było miło i poprawnie, ale jakoś nie gadało nam się tak super, nie czuję żebyśmy mieli dużo wspólnego, choć teoretycznie coś tam mamy. No i był szarmancki, dał mi kwiatka, nawet jakieś drobne prezenty, poszliśmy na kawę, lody, spacer. Nie jest nieatrakcyjny, nie jest niezaradny, wszystko zrobił na piątkę. A ja jakoś tak mimo to wiem, że to nie jest to. I jak tu teraz zrzucić na niego takiego niespodziewanego kosza :( czuję się nikczemnie. #randki #tinder #badoo
  • 105
  • Odpowiedz
@Lena93 Byłem w sytuacji tego gościa. I to po kilku spotkaniach, na których było bardzo miło.
Różowa po prostu powiedziała szczerze mniej więcej to, co powyżej napisałaś. Przez chwilę mi było przykro, ale zrozumiałem, że narzucanie się byłoby bez sensu.
Dzięki temu, jak wpadamy na siebie na mieście, to nie udajemy, że się nie znamy, tylko mówimy sobie "część". Polecam
  • Odpowiedz
mieli dużo wspólnego, choć teoretycznie coś tam mamy. No i był szarmancki, dał mi kwiatka, nawet jakieś drobne prezenty, poszliśmy na kawę, lody, spac


@Lena93: nie to najwazniejsze jest, a wrecz w druga strone... Kupowanie uczuc ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lena93: Zdarzyło mi się być po obu stronach takiej sytuacji. Po prostu mu to napisz i tyle. Najgorsze co można zrobić, to przestać się odzywać. Za jego starania i poświęcony czas należy mu się chociaż tyle, a i Ty poczujesz się lepiej jak zachowasz się fair.
  • Odpowiedz