Wpis z mikrobloga

Ech, byłam wczoraj na randce, pierwszej i już wiem, że drugiej nie będzie, a trzeba teraz tego faceta o tym poinformować. Jest mi głupio i przykro, bo było miło i poprawnie, ale jakoś nie gadało nam się tak super, nie czuję żebyśmy mieli dużo wspólnego, choć teoretycznie coś tam mamy. No i był szarmancki, dał mi kwiatka, nawet jakieś drobne prezenty, poszliśmy na kawę, lody, spacer. Nie jest nieatrakcyjny, nie jest niezaradny, wszystko zrobił na piątkę. A ja jakoś tak mimo to wiem, że to nie jest to. I jak tu teraz zrzucić na niego takiego niespodziewanego kosza :( czuję się nikczemnie. #randki #tinder #badoo
  • 105
@Lena93: Nic dziwnego, że Ci się nie spodobał jak to jakiś spermiarz co wyskakuje z prezentami na pierwszej randce xD
Tematy do rozmowy to raczej nie problem, bo na pierwszej randce to się wali parę żartów i leci w ślinę. Ma być chemia i tyle (no chyba, że faktycznie gość się w ogóle nie odzywał, bo słyszałem już i takie historie xD)
@szalony_baklazan:
O ile spoko jest skoczyć w niestandardowe
Ej, co jest #!$%@?? Kwiaty i prezenty na pierwszym spotkaniu?
A co on jest święty Mikołaj, czy jednak gościu z którym na próbę idzie się zamienić kilka zdań na żywo, żeby zobaczyć, czy będzie miło XD
To jest jakiś standard, żeby inwestować hajs, byle się przypodobać obcej lasce? (która swoją drogą nie będzie chciała więcej się spotkać... )
@Illidank: oj byczku nie nie xD "miałeś swoją szansę i nie wykorzystałeś jej" to zwalanie winy na faceta. Takie myślenie jest myśleniem bardzo niezdrowym i zawsze będzie budować niepewności w mężczyźnie. Szanujcie się panowie.

Czasami po prostu po kilku randkach daje się zbudować obraz osoby, porównać z oczekiwaniami i zrezygnować - no bywa.

@Lena93:
a ghosting to #!$%@?ństwo i marnotrawienie cudzego czasu ¯\_(ツ)_/¯
@Lena93 btw. nie czuj się zobowiązana, nie jesteś organizacją charytatywną tylko szukasz kumpla-partnera.
Jak nie pykło to po co się męczyć.
Plusy dla gościa to pewnie:
A) starał się, więc wiele koszy nie dostał (nie jakiś wyjadacz, no albo desperat, albo się zakochał)
B) zależało mu
Minusy:
A) starał się za bardzo
nawet jakieś drobne prezenty


@Lena93: jestem ciekawy tych prezentów na pierwszej randce :)
Co to było? Bo mój umysł nie ogarnia jaki "prezent" można dostać w takiej sytuacji. Obojętne czy dziewczyna czy chłopak.
@Lena93: Popieram @nocnica, tez byłam w takiej sytuacji, że po randce niby wszystko ok, ale nie bylo tych „motylków”. I jesteśmy dziś razem. W ogóle te „motylki” i przekonanie, że uooo musi cię pier*olnąć miłosna błyskawica pożądania już w pierwszym dniu znajomosci to kompletny bullshit. Właśnie przez takie zje*ane myślenie wiele lasek skazuje się na samotność.

Idź z nim na randkę w jakieś ciekawe miejsce gdzie musicie coś razem zrobić
ghosting to #!$%@?ństwo


najgorsze z najgorszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawsze będzie budować niepewności


@Kwazariusz: no nie zgodzę się, wiesz, że zrobiłeś co mogłeś i cenisz sobie własne starania, może lekko coś zmienisz, a że trafiłeś na taką co tego nie doceniła to nie twoja wina, księżniczek też pełno

Właśnie przez takie zjeane myślenie wiele lasek skazuje się na samotność.


@kociooka: widzisz nie tylko faceci są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lena93: może jeszcze daj mu i przede wszystkim sobie szansę. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a twoje odczucia mogą być różne gdy lepiej co poznasz albo nawet gdy co innego zjesz albo gdy spotkacie się innego dnia twojego cyklu ¯\_(ツ)_/¯