Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

513

7,3 mln nielegalnych imigrantów przybyło do USA za rządów Bidena

Pokaż treści 18+

7,3 mln nielegalnych imigrantów przybyło do USA za rządów Bidena

W porównaniu z największymi stanami USA, liczba 7,3 miliona stanowi około 18,7% 39-milionowej populacji Kalifornii, 23,9% stanu Teksas i jego 31 milionów mieszkańców, 32,3% populacji Florydy i 37,3% Nowego Jorku. To ponad połowa wielkości Pensylwanii, Illinois i Ohio.

awres
awres
z
news.yahoo.com
dodany: 22.02.2024, 19:32:39
  • #
    usa
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

NY Mayor Adams defends migrant debit card program
awres
z youtube.com
  • 4

Komentarze (75)

najlepsze

Blackorange
Blackorange
22.02.2024, 19:34:33 via Wykop
  • 118
Mnie bardziej dziwi, że bardzo dużo Chińczyków przekracza nielegalnie granicę USA. Mam wrażenie, że to celowe działanie.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
22.02.2024, 19:49:45 via Wykop
  • 49
@Blackorange: w Chinach mają kryzys, młodzi ludzie nie mogą znaleźć pracy więc wybierają USA bo widzą że granica jest otwarta dla wszystkich.
  • Odpowiedz
P.....y
konto usunięte 23.02.2024, 01:28:37 via Wykop
  • 27
@Luperek: każdy dzisiejszy kraj, to kraj imigrantów - zależy gdzie postawisz kreskę.
  • Odpowiedz

baronio
baronio
23.02.2024, 00:04:20 via Wykop
  • 93
Za to w niezbyt zamoznej ale tradycyjnej Montanie ogolna liczba wszystkich nie-białych nadal trzyma sie znacznie ponizej 10%, a w ciagu ostatnich 30 lat to zamieszki widzieli tylko w telewizji. Czasami wiec warto byc nieco biedniejszym, ale miec dzieki temu znacznie spokojniejsze zycie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mihaueck
Mihaueck
23.02.2024, 07:01:46 via iOS
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mihaueck
Mihaueck
23.02.2024, 08:25:45 via iOS
  • 21
@Filipterka25 Ty tak na serio? Jak zjeżdża z Warszawy korposzczur w Bieszczady to nie zjada miejscowych? Może pogadajmy o Texasie? Tam kalifornijskie pensje nie robią aż takiego wrażenia
  • Odpowiedz
ZaczynajacySieNaLitereX
ZaczynajacySieNaLitereX
22.02.2024, 21:09:00 via Wykop
  • 50
7,3 mln nielegalnych imigrantów przybyło do USA za rządów Bidena
ZaczynajacySieNaLitereX - > 7,3 mln nielegalnych imigrantów przybyło do USA za rządów...

źródło: flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bartcegielski
bartcegielski
bartcegielski
22.02.2024, 22:38:59 via Android
  • 38
W USA nie ma tak rozbudowanego socjalu jak w UE więc finalnie ten nielegalny imigrant i tak wcześniej czy później (a raczej wcześniej) będzie musiał ostro ruszyć d.. i pracować, żeby nie umrzeć z glodu. A wtedy będzie płacił podatki i budował PKB kraju. Jeżeli zacznie fikać to zostanie szybko spacyfikowany. Nawet jeżeli dzisiejsza administracja przymyka na to oko to prawo się nie zmieniło i za rok, dwa kiedy dojdą do wniosku,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ahoq
ahoq
23.02.2024, 08:13:36 via Wykop
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
c.....s
c.....s
konto usunięte 23.02.2024, 08:17:30 via Wykop
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
chaszczyk
chaszczyk
23.02.2024, 09:17:49 via Android
  • 25
Podmieni ktoś jarka na bidena? ( ͡º ͜ʖ͡º)
chaszczyk - Podmieni ktoś jarka na bidena? ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: temp_file2799786318990286278

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZolniezMordoru
ZolniezMordoru
23.02.2024, 09:07:34 via Wykop
  • 20
likwidacja panstw narodowych i rodzin oraz białego heteroseksualnego mezczyzny. nie zadawaj pytań, pracuj, kupuj produkt, ekscytuj sie nowym produktem, nie miej nic i badź szczęsliwy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lrrr_from_Omicron_Persei_8
Lrrr_from_Omicron_Persei_8
23.02.2024, 06:55:06 via Wykop
  • 19
Republikanie blokują pomoc dla Ukrainy, stawiając warunki dotyczące uszczelnienia granicy z Meksykiem. Biden nic z tym nie robi. Migranci się wlewają.

Czy to tylko ja mam wrażenie, że dla Bidena to żeby migranci się wlewali do usofa jest ważniejsze niż istnienie Ukrainy?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

W.....i
W.....i
konto usunięte 23.02.2024, 08:54:53 via Wykop
  • 20
@Lrrr_from_Omicron_Persei_8: jak dla każdego demokraty czy innego zielonego
  • Odpowiedz
Rybak28
Rybak28
Rybak28
24.02.2024, 04:59:33 via Wykop
  • -3
@Filipterka25: Pro-republikańskie ruskie onuce cię minusują
  • Odpowiedz
dave8
dave8
22.02.2024, 22:46:22 via Wykop
  • 18
a normalny pracowity człowiek odbije się od maszyny urządniczo-wizowej ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

frutson
frutson
23.02.2024, 08:33:54 via Wykop
  • 16
7 milionów dodatkowych głosów na demokratów :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

awres
awres
Autor
23.02.2024, 08:52:36 via Wykop
  • 6
@frutson: w kolejnym pokoleniu będzie ich jeszcze więcej
awres - @frutson: w kolejnym pokoleniu będzie ich jeszcze więcej
  • Odpowiedz
j.....s
j.....s
konto usunięte 23.02.2024, 08:58:43 via Wykop
  • 6
@frutson: muszą sprowadzać tanią siłę roboczą aby zasilać fabryki sprowadzane z Chin. To jest ruch wyłącznie dla elity amerykańskiej, której słupki zysku maleją. Normalni obywatele z tego będą mieli tylko problemy.
  • Odpowiedz
starnak
starnak
22.02.2024, 21:14:29 via Wykop
  • 10
Będzie więcej przestępstw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3161
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3019
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3046
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2604
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2327
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #trump
  • #izrael
  • #iran
  • #polska
  • #heheszki
  • #chiny
  • #ciekawostki
  • #swiat
  • #europa
  • #nato
  • #wenezuela
  • #ameryka
  • #geopolityka
  • #elonmusk
  • #gospodarka

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking