Wpis z mikrobloga

Ech, byłam wczoraj na randce, pierwszej i już wiem, że drugiej nie będzie, a trzeba teraz tego faceta o tym poinformować. Jest mi głupio i przykro, bo było miło i poprawnie, ale jakoś nie gadało nam się tak super, nie czuję żebyśmy mieli dużo wspólnego, choć teoretycznie coś tam mamy. No i był szarmancki, dał mi kwiatka, nawet jakieś drobne prezenty, poszliśmy na kawę, lody, spacer. Nie jest nieatrakcyjny, nie jest niezaradny, wszystko zrobił na piątkę. A ja jakoś tak mimo to wiem, że to nie jest to. I jak tu teraz zrzucić na niego takiego niespodziewanego kosza :( czuję się nikczemnie. #randki #tinder #badoo
  • 105
Ale jeszcze nie wiem co, mam trochę do przemyślenia.


@Lena93: Napisz po prostu co czujesz, lepsza nawet gorzka prawda niż jakaś ściema lub co gorsza brak odzewu. Ostatnio po randce gdzie było całkiem udanie, śmiała się z moich żartów, sama szukała kontaktu fizycznego, trzymaliśmy się za ręce, przestała odpisywać na moje kilka smsów i nie odbierała telefonów. Zostałem nie ładnie potraktowany ale lepiej teraz niż później skoro taka kobieta ma takie
@Lena93: Może jak mu dasz dupy to sam się ulotni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio. To zależy czego szukasz. Nie widziałem sytuacji, nie znam Was to ciężko ocenić, chociaż nie wiem czy powinienem, czy jest faktycznie aż tak źle. Zrób sobie podsumowanie wszystkich związków, czy faktycznie musi być wielkie wow. Bo z własnych obserwacji widzę, że ludzie często popełniają w kółko ten sam błąd
@Lena93: popieram opinię wyżej, że to nie zawsze jest takie "#!$%@?ęcie" od razu. Czasem potrzeba czasu, bo pierwsze spotkanie, to często stres i presja aby wypaść dobrze. Moim zdaniem nie powinnaś kończyć tego tematu, na pewno nie po jednym spotkaniu. Lont który szybko się podpala równie szybko gaśnie. Tak samo jest z miłością.
Popieram jednak, że dawanie czegokolwiek drugiej osobie na pierwszym spotkaniu jest słabe.
@Lena93: I dlatego nie powinno się płacić i ustawiać wszystko za kobiety. Gdyby facet miał tak robić na pierwszej randce i każda kończyła się w ten sposób, tylko na pierwszej... no, kobiety tak nie robią i lepiej na tym wychodzą. Trzeba wymagać równego wkładu. Ale wtedy pewnie nawet nie wybrałabyś się na taką randkę - sponsoring.

Poza tym wiele z was szuka zakochania od 1 wejrzenia, jak takie 12 latki, szukacie
@Lena93: pierwsze co przyszło mi na myśl po przeczytaniu posta to ta #pasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przebudziwszy się pewnego sobotniego poranka, nie wychodząc jeszcze spod kordły, odpaliłem sobie tindera
przeglądałem dziewczyny. niektóre przesuwałem w lewo, inne w prawo. w końcu natrafiłem na taką, która miała tak radiową urodę, że nie mogąc nadziwić się temu jak bardzo jest brzydka, postanowiłem przysunąć telefon bliżej oczu. leżałem na plecach,
@Lena93: po jednej to przecież żaden dramat. gorzej jak byś go naciągała na kolejne i dała kosza po miesiącu. jak jest normalny a nie zdesperowany to przyjmie to wzruszeniem ramion
@Lena93: szacun za to, że chcesz mu jasno wyjaśnić sprawę, a nie przestać się odzywać albo kilka razy zdawkowo mu odpisać i zerwać kontakt.
Z perspektywy przegrywa, który dwa razy został bez słowa olany po miłym pierwszym spotkaniu powiem, czego bym oczekiwał od tych, które potraktowały mnie jak śmiecia zrywając kontakt: prostego napisania, że nic z tego nie wyjdzie, z podaniem powodu: nie zaiskrzyło, to nie twoja wina, albo nie jesteś
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lena93: btw. rada dla innych niebieskich. Musicie dostarczać emocje. Żarty do rozpuku, opowiedzenie strasznej historii podczas wieczornego spaceru przez cmentarz, napaść na taksówkarza jeśli jesteście patusem i spotykacie się z patusiarą.
Wszyscy jęczą że laski wolą bad boi, ale to nie prawda, one chcą kogoś kto poruszy ich emocje, będzie poruszycielem, sprawi że 'coś' się stanie. Dlatego, jeśli nie masz gadane i jedyne co umiesz to być szarmanckim (co jest spoko,