Wpis z mikrobloga

  • 2384
Halo! Odbiór!
Wracamy po niedzielnej przerwie. Minął tydzień. W tym czasie Czesiek naprawdę urósł i kos okazał się być wróblem. ( )
Ptaszek jest już w zasadzie cały pokryty piórkami i puchem. Zrobił się taki "przystojny". :) Zajada cały czas ser i jajka, ale jadę dzisiaj do zoologicznego po jakieś ziarna dla ptaków. Spróbuję mu podrzucić kilka na spróbę, wcześniej zrobimy trochę parowanej, drobnej kaszy żeby go troszkę przyzwyczaić. Dziś wrzucę mu również do pudełka poidełko. Powoli kończymy ze strzykawką.
Tymczasem ptak popił, pojadł i wrócił do pudełka - oczywiście zadowolony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#czesiekthekos #zwierzaczki #pokazptaka #natura #zwierzeta #smiesznypiesek
Krzewka - Halo! Odbiór! 
Wracamy po niedzielnej przerwie. Minął tydzień. W tym czasie...

źródło: comment_1597639616cHi9vkVoaPHFzKyauLqYLM.jpg

Pobierz
  • 107
via Android
  • 0
@haakenn Ucieka. Chowa się do rogu pudełka zawsze kiedy po niego sięgam, a nawet jak go karmie. Odwraca się pleckami i tylko dzioba wystawia.. Spokojny jest jak wezmę go na palucha albo wsadzę w kółko.
W tym czasie Czesiek naprawdę urósł i kos okazał się być wróblem. ( )


@Krzewka: Mały chłopczyk wraz z tatusiem znaleźli w lesie małego jeżyka. Leżał pod kępką trawy i drżał z zimna. Chłopczykowi zrobiło się żal jeżyka i poprosił tatusia, żeby zabrali jeżyka do domu. Tata się zgodził, i tak jeżyk zamieszkal u nich. Chłopczyk bardzo dbał o jezyka, poił go mleczkiem i dawał mu
@Smutnytramwajzruczaju:
A to Cię wzruszę jeszcze raz.
Był jakoś przełom października/listopada tego samego roku. Houston zostawał z rodzicami kiedy ja siedziałem w innym mieście na studiach. Przyjeżdżałem na weekendy. Dostawałem przez pół godziny srogi #!$%@? że mnie tyle nie było po czym jak się uspokoił zaczynał się łasić i nadrabiać po rozłące.
Pewnego dnia rodzice mi dzwonią, że Houston nie wrócił na noc. Poprzedniego dnia też jak uderzył na osiedle to