Wpis z mikrobloga

  • 2384
Halo! Odbiór!
Wracamy po niedzielnej przerwie. Minął tydzień. W tym czasie Czesiek naprawdę urósł i kos okazał się być wróblem. ( )
Ptaszek jest już w zasadzie cały pokryty piórkami i puchem. Zrobił się taki "przystojny". :) Zajada cały czas ser i jajka, ale jadę dzisiaj do zoologicznego po jakieś ziarna dla ptaków. Spróbuję mu podrzucić kilka na spróbę, wcześniej zrobimy trochę parowanej, drobnej kaszy żeby go troszkę przyzwyczaić. Dziś wrzucę mu również do pudełka poidełko. Powoli kończymy ze strzykawką.
Tymczasem ptak popił, pojadł i wrócił do pudełka - oczywiście zadowolony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#czesiekthekos #zwierzaczki #pokazptaka #natura #zwierzeta #smiesznypiesek
Krzewka - Halo! Odbiór! 
Wracamy po niedzielnej przerwie. Minął tydzień. W tym czasie...

źródło: comment_1597639616cHi9vkVoaPHFzKyauLqYLM.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 8
@wilku88 Szczerze mówiąc, zastanawiam się nad podjęciem próby wychowania ptaka samodzielnie. Nie to, że mi szkoda, ale musiałbym go wieźć 100 km. Poza tym to "tylko" wróbel, jak miliony innych (czy tan kos albo mazutek, sam zdecyduje). Nie wiem czy w takim azylu można wszystkim zasuwać. Ktoś da mu kilka razy jeść, potrzyma w klatce i puści za okno. No bo co innego może zrobić? I jaką mam gwarancję, że zadba
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Mollina Ja to już nie wiem. Pogubiłem się chyba. xD Ale może tak być. Jest super malutki (malutka?) więc może.... Zobaczymy co dalej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz