Wpis z mikrobloga

Dobra. Po fali eksperymentów mamy proszę państwa projekt bloku wzorowany na W-70 opracowanym na potrzeby #radom zastosowany po raz pierwszy w budowie osiedla Ustronie.

Jest to moduł jednej klatki schodowej oparty o 3 mieszkania typu M2 na piętro i windzie. Z uwagi na ograniczenia samej gry która nie pozwala na umieszczanie schodów na półpiętrach musiałem zastosować kilka hakerskich metod z kodami. To samo nie wyszło z 10 piętrami, przy 8 gra zaczęła wywalać więc ograniczyłem do parteru plus siedem. Postaram się zakwaterować tam jakąś rodzinkę i wykończyć chociaż część mieszkań ale zajmie mi to pewnie sporo czasu - mieszkań jest aż 24!

#gry #simsy #thesims #grajzwykopem
Pobierz MarianoaItaliano - Dobra. Po fali eksperymentów mamy proszę państwa projekt bloku wzo...
źródło: comment_1597536257yXo1BVIOW4ZGwGNPC6QZgI.jpg
  • 59
Już #!$%@?ąc od gry to W-70 ma chyba najlepszy rozkład mieszkania spośród bloków które miałem okazje zobaczyć - najgorsze jakie widziałem to system bodajże szczeciński. Mikroskopijne pomieszczenia, kuchnia ślepa i chyba 2x2m a w łazience ledwo wchodzi kibel i wanna, umywalki chyba projektant nie przewidział bo półeczka z kosmetykami i lusterkiem u ludzi których odwiedzałem w tego typu mieszkaniu była nad wanną.


@MarianoaItaliano: ale systemy wielkiej płyty nie wymuszały układów mieszkań,
@MarianoaItaliano

"W latach PRL lokale mieszkalne określane były następującymi skrótami (w zależności od liczby osób, które miały je zamieszkiwać oraz liczby izb):

M1 - lokal mieszkalny dla 1 osoby (tzw. kawalerka), składający się z 1 pokoju bez kuchni (z aneksem kuchennym, zazwyczaj w przedpokoju),

M2 - lokal mieszkalny dla 2 osób, składający się z 1 pokoju i kuchni,

M3 - lokal mieszkalny dla 3 osób, składający się z 2 pokoi i kuchni,
@MarianoaItaliano Super napracowanie, podziwiam! Gram w simsy 2 już chyba z 6 lat i jedyne moje budowniczowe osiągnięcie, to przerabianie akademików i dużych posiadłości na internaty lub motele dla biednych z kuchią ze studiów albo Januszowe pole ogórków z zarządzającym modem z SimWardrobe, gdzie moi biedni simowie pracują "dla niemca". Wstawisz go później na jakiś modthesims? Chętnie bym zagrała w takim bloku. A propo to oprócz tego łóżka z modów jest mnóstwo