Wpis z mikrobloga

Dobra. Po fali eksperymentów mamy proszę państwa projekt bloku wzorowany na W-70 opracowanym na potrzeby #radom zastosowany po raz pierwszy w budowie osiedla Ustronie.

Jest to moduł jednej klatki schodowej oparty o 3 mieszkania typu M2 na piętro i windzie. Z uwagi na ograniczenia samej gry która nie pozwala na umieszczanie schodów na półpiętrach musiałem zastosować kilka hakerskich metod z kodami. To samo nie wyszło z 10 piętrami, przy 8 gra zaczęła wywalać więc ograniczyłem do parteru plus siedem. Postaram się zakwaterować tam jakąś rodzinkę i wykończyć chociaż część mieszkań ale zajmie mi to pewnie sporo czasu - mieszkań jest aż 24!

#gry #simsy #thesims #grajzwykopem
Pobierz MarianoaItaliano - Dobra. Po fali eksperymentów mamy proszę państwa projekt bloku wzo...
źródło: comment_1597536257yXo1BVIOW4ZGwGNPC6QZgI.jpg
  • 59
@MarianoaItaliano: czy taka ilość NPCów na parceli nie spowoduje zawieszania gry, nawet mimo świetnego sprzętu itd.? U mnie nawet w takich po 4 mieszkania się ciężko gra, ciężko mi jest sobie wyobrazić żeby to mogło dobrze działać :D a wygląda oczywiście super ()
@MarianoaItaliano: nie wiedziałem, że bloki budowano wg konkretnych modeli. Uważałem, że każdy blok to inna fantazja.Posiadasz może rzuty mieszkań dla konkretnych modeli projektowych? Jestem aktualnie przed remontem swojego mieszkania i znacznie ułatwiłoby to sprawę.
@MarianoaItaliano: jest gdzieś jakaś baza danych bloków z wielkiej płyty budowanych u nas na komuny? interesowałem się jednym takim z krakowa jak jest zbudowany, bo dwa mieszkania z rzędu jakie wynajmowałem to był dokładnie ten sam projekt budynku i dokładnie w tych samych miejscach były pęknięcia xd