Wpis z mikrobloga

Dobra. Po fali eksperymentów mamy proszę państwa projekt bloku wzorowany na W-70 opracowanym na potrzeby #radom zastosowany po raz pierwszy w budowie osiedla Ustronie.

Jest to moduł jednej klatki schodowej oparty o 3 mieszkania typu M2 na piętro i windzie. Z uwagi na ograniczenia samej gry która nie pozwala na umieszczanie schodów na półpiętrach musiałem zastosować kilka hakerskich metod z kodami. To samo nie wyszło z 10 piętrami, przy 8 gra zaczęła wywalać więc ograniczyłem do parteru plus siedem. Postaram się zakwaterować tam jakąś rodzinkę i wykończyć chociaż część mieszkań ale zajmie mi to pewnie sporo czasu - mieszkań jest aż 24!

#gry #simsy #thesims #grajzwykopem
MarianoaItaliano - Dobra. Po fali eksperymentów mamy proszę państwa projekt bloku wzo...

źródło: comment_1597536257yXo1BVIOW4ZGwGNPC6QZgI.jpg

Pobierz
  • 59
@indianajones1899: Spokojnie, mody już się gotują. Jak znalazłem polskie okna blokowe to tylko krok od meblościanek, już nawet pobrałem kilka lodówek nie amerykańskich żeby dać do kuchni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po za tym na bank będzie termomodernizacja więc blok nie zostanie szary a oczojebnie pastelowy jak ten co wrzucałem wcześniej więc raczej klimat lat 2000
@MarianoaItaliano A jeszcze warto wspomnieć o jednej rzeczy. W takiej sytuacji z ciasnotą w bloku słabo jest z łóżkami. Bo salon będzie jednocześnie sypialnią dla starych. I w simsach jak wstawi się kanapę to nie można na niej godnie spać, można tylko się drzemnąć i może tak spać jeden sim. A jak wstawisz łoże małżeńskie to salon przetsanie być salonem. Musi być kanapa w salonie, a nie łoże.
@GoodPain: Już #!$%@?ąc od gry to W-70 ma chyba najlepszy rozkład mieszkania spośród bloków które miałem okazje zobaczyć - najgorsze jakie widziałem to system bodajże szczeciński. Mikroskopijne pomieszczenia, kuchnia ślepa i chyba 2x2m a w łazience ledwo wchodzi kibel i wanna, umywalki chyba projektant nie przewidział bo półeczka z kosmetykami i lusterkiem u ludzi których odwiedzałem w tego typu mieszkaniu była nad wanną.