Wpis z mikrobloga

@bizonsky: trochę jesteś przewrażliwiony bo nie napisałem "uważam że każdy kto pracuje jest jakiś tam", napisałem JA nie widzę sensu. To że używam określenia robol na każdego kto pracuje u kogoś to już nic nie poradzę, bo od zawsze tak mówię i okreslalem tak też siebie.
Natomiast Ty mówiąc o braku innego celu niż dziecko to grubo się mylisz. Chodzi mi bardziej o to że praca u kogoś daje stabilizację i
@zalogowany_jako: Pocieszę Cię. Mnie kiedyś bezpłatnego urlopu nie chcieli przyklepać, mimo że nie byłoby zastoju (co więcej - zawsze januszowali na dowalaniu 1 osobie multum obowiązków, zamiast zatrudnić kolejną; to nie - tym razem nagle kurła byłem "niezbędny").

Skończyło się epicko - przedostatniego dnia przed "urlopem" znalazłem kumpla na zastępstwo (warunek udzielenia mi wolnego), który w 1 dzień mojego urlopu oznajmił mojemu pracodawcy, że znalazł lepszą fuchę i się nie stawił
Bo są w firmie osoby które by chciały z dziećmi gdzieś w wakacje jechać xD pierwszy raz powiedziałem przełożonemu że jest #!$%@?


@zalogowany_jako: I bardzo dobrze mu powiedziałeś. Ja tak samo zrobilem wczoraj na stacji benzynowej. Postawilem rower obok dysyrybutora i jak mnie jakiś kierowca poprosił żebym ustąpił mu miejsca bo nie mam samochodù to mu pojechalem tekstem że jest #!$%@? xD i #!$%@? mnie obchodzi jego samochoď. Ja też mam
Ale jak ktoś ma dziecko to ma pewne ograniczenia o których wie każdy. I kogo te ograniczenia też wcześniej czy później dopadną.


@Sl_w_k_1: i pojawia się inni ludzie z gowniakami i osoba bezdzietna/ z dorosłymi dziećmi nigdy nie będzie w stanie wziąć urlopu w terminie wakacyjnym.
@zalogowany_jako ale serio po cholerę jechac gdzies w wakacje skoro nie masz dzieci.

Duzo przyjemniej spedza się urlop w czerwcu lub we wrzesniu.

Nie wkurzają Cie obce dzieci wrzeszczące przy koolacji w restauracji hotelowej i przy basenie?


@rraaddeekk: a możesz sobie wyobrazić, ze niektórzy ludzie spędzają urlop np. Na działce lub innym miejscu, gdzie rozwrzeszczanej dzieciarni nie ma?
@zalogowany_jako: Powiedz mu że może nie masz dzieci, ale właśnie planujesz je zrobić na tym urlopie.

Chyba że jesteś w branży co odczuwa spadki przez covida, to ja bym siedział na dupie bo za jakiś czas możesz siedzieć na dupie, w domu, przed ofertami pracy XD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArtoWski: kiedyś #!$%@?ł się inny, jak jadłem i mowi że mogłem rano zjeść w aucie. No to powiedziałem że nie jestem w stanie zjeść 10 kromek na raz xD zatkało go i poszedł a januszował strasznie choć był milionerem
@zalogowany_jako: wydzielanie ludziom urlopu jest #!$%@? ale niestety tak jest... natomiast urlop latem właśnie ma więcej wad niż zalet może poza rokiem z pandemią... normalnie w tzw. sezonie jest wszędzie drogo, w Pl w tym czasie ładnie jest zwykle a czy nawet we wrześniu urlop to najlepsze co może być