Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2498
Wczoraj się dowiedziałem że mamy nie brać urlopu w okresie wakacyjnym (lvl 31 here bez gowniakow)
Bo są w firmie osoby które by chciały z dziećmi gdzieś w wakacje jechać xD pierwszy raz powiedziałem przełożonemu że jest #!$%@? xD

#pracbaza
  • 152
  • Odpowiedz
@zalogowany_jako: ale z tego co wiem to pracodawca ma prawo nie dać pracownikowi urlopu wypoczynkowego jeżeli spowoduje to jakiś zastój w firmie także jedynie szkoda że nie poinformowali o tym przez wakacjami.
Nie mając dzieci jesteś mniej przydatny dla społeczeństwa niż inny pracownik który dzieci ma. Wiem że ciężko to zaakceptować i jest to trochę przykre jeżeli jesteś bezpłodny albo masz problemy z erekcją ale niestety taki jest fakt.
  • Odpowiedz
@kinesin1000: Posiadanie dziecka czyni kogos lepszym? Urlop nalezy sie jak psu buda, a fakt posiadania gowniaka nie czyni nikogo do “pierwszenstwa” urlopowania sie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sznaap: oczywiście że nie
Ale jak ktoś ma dziecko to ma pewne ograniczenia o których wie każdy. I kogo te ograniczenia też wcześniej czy później dopadną.
@zalogowany_jako: wczoraj się dowiedział że nie może brać urlopu w okresie wakacyjny.
Problem tylko jeden co to są wakacje
  • Odpowiedz