Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #moderacjacontent #konfederacja #4konserwy
Zwracaj uwage lewicującym wykopkom że manipulują znaleziskami,sławią komunizm i Stalina xd.Zaczynają ci grozić na wiadomości prywatne że ktoś po ciebie przyjedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°).Po czym dostaje ban z jakiegoś wymyślonego powodu Wy lewactwo się nawet nie kryjecie że usuwacie ludzi tylko dlatego że ktoś ma inne zdanie.A te grozby żałosne xd.

Wpis za który dostałem ban ? Link
Użytkownik Kryki nawet nie ukrywa ze przez to że za duzo pisze Link
W komentarzach grozby i pokaz debilizmu xd
Pobierz
źródło: comment_1596739816aKZvtcFqJhxn4Sn60k1qrg.jpg
  • 44
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Cichydon: Groźne lewaki co grożą SŁUŻBAMI XDDD
Gdyby nie ich znajomości wśród upośledzonej moderacji to by mieli ciężko tutaj, a te swoje "służby" mogą co najwyżej wysłać na plan "Klanu". Śmiem nawet twierdzić, że niektórzy z tych spamerów to właśnie moderacja i oni jednocześnie obok konta moderatora mają "normalne" konta. W końcu posiadanie kilku kont łamie regulamin, a większość z tych trolli nie dość, że siedzi tu praktycznie 24/7 to ma
@Cichydon: Tak...

Inny neuropek (jeszcze wczoraj popołudniu miał awatar Print_Screena z Mentzenem na tęczowm tle) rozwodzi się w swoim wpisie o wolności słowa i prawie do protestu i swojego zdania, a równocześnie pokasował moje niewygodne komentarze i zablokował mi możliwość edycji.

Typowa lewicowa hipokryzja jest typowa.

https://www.wykop.pl/wpis/51229197/taki-jest-obraz-lewicy-na-wykopie-cenzura-i-hejt-w/
@Cichydon: ta oblężona twierdza wchodzi u was już za mocno.
Non stop płaczecie o lewackiej moderacji, lewackich spiskach i lewackich ideologiach.

Bardzo dobrze że ściągają te wasze prawicowe znaleziska z prawicowych mediów (PCH24, Niezależna, wSieci, Gazeta Polska itd.) bo tego się już czytać nie da i ludzie stąd uciekają w dużych ilościach. Co boli właścicieli tego portalu po sakiewce.

Już jeden popularny portal (Demotywatory) stał się taką prawicową tubą nienawiści. Tam