Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: Ja to najbardziej gnije z tych debili co to 15 lat temu wyjechali do Anglii, uskładali te 200-300k zł, dostali kawałek działki od rodziców i wybudowali sobie dom na tej samej wsi z której każdy #!$%@?ł podczas ichniejszego exodusu na zachód i siedzą tam teraz jak palce w dupie a do najbliższej roboty mają +-100km. Najczęściej kończy się to tak że oboje jebią za najniższą XD
@suqmadiq2ama: Jeszcze bardziej #!$%@?ła mnie sytuacja mojej ciotki. Wyjechała do Anglii też gdzieś z 15 lat temu. Tam układało jej się raz lepiej, raz gorzej. 4 lata temu wzięła ślub w Polsce, w Anglii urodziła gówniaka i kupili z mężem dom na kredyt i auto na leasing (oczywiście tam, w Anglii). Ona straciła pracę bo korona, jej mąż też stracił pracę bo korona i #!$%@? xD. Zostali praktycznie rzecz biorąc na
@przeciwko78: Miała ale wtedy spawacz to zarabiał takie samo gówno plus nadgodziny, generalnie to stare pokolenie nie pojmuje że dzisiaj to najwyżej mogliby po śmietnikach chodzić ze swoją wiedzą i doświadczeniem a zachowują się jak milionerzy podkreślając te dzieci i mieszkania w wieku 20 lat, nawet dzisiaj nikt sie tak nie ustawi żeby w tym wieku mieć rodzine i spokojną przyszłość bez mieszkania u starych
@suqmadiq2ama: Spawacz dobrze zarabia nawet dziś. Wtedy wszyscy gówno zarabiali, ważne byly pozapieniężne benefity jak właśnie dostęp do mieszkania. Jeśli pracowałeś w czymś ważnym dla komuny jak huta czy stocznia, to o mieszkanie było łatwiej.
Nie zamieniłbyś się z tamtym spawaczem na warunki pracy. To w ogóle były zdrowo #!$%@? czasy, zwykły lekarz czy inny profesor zarabiał podobnie jak ten spawacz.
Na pewno fałszem jest polska kalka Ok Boomerm bo boom