Wpis z mikrobloga

@jamtojest: Z własnego doświadczenia powiem że najbardziej narzekają osoby idące pod prąd. Też mi się kiedyś usunięcie jacka nie mieściło w głowie. Teraz odkąd mam słuchawki pbezprzewodową, ładowarki bezprzewodowe itd. Stwierdziłem, że brakuje mi tego pierdyliarda portów i różnych kabelków równie mocno, co napędu CD. Czyli ani trochę. Teraz jeszcze niech to, co nie może być bezprzewodowe przerzuci się na usb-c i komfort życia będzie jeszcze większy.
  • Odpowiedz
@jamtojest:

Strasznie bym chciał, żeby na rynku był po prostu wybór. Chcę mieć mały, lekki, estetyczny sprzęt do podstawowcych zastosowań, kupuję coś z jednym czy dwoma portami. Chcę coś porządnego i uniwersalnego? Kupuję porządną maszynę, gdzie mam wybór, cały zestaw istniejących standardów i możliwość podpięcia czego chcę i kiedy chcę.


Info z ostatniej chwili, możesz wejść na dowolny sklep on-line i znaleźć maka z dwoma portami USB-C i cienkiego jak papieros,
  • Odpowiedz
@spoli2003: mam taki
https://www.banggood.com/pl/Baseus-11-in-1-Type-C-USB-C-Hub-Adapter-With-3-USB-3_0-Ports-60W-Type-C-PD-Port-2-x-4K-HD-Display-Interfaces-2-Memory-Card-Readers-3_5mm-Audio-Interface-VGA-RJ45-p-1540376.html

i na monitorze podpietym pod niego filmy na youtubie czesto się nei odświeżają. Im większe okno z video i bardziej obciążony komp tym bardziej prawdopodobne że na fragmencie z VIdeo mam cały czas ta sama klatke
zibizz1 - @spoli2003: mam taki
https://www.banggood.com/pl/Baseus-11-in-1-Type-C-USB...

źródło: comment_1596125869cuAH7gKdxrNlHCWbTWI9CA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DobryDzienDobry: Napisał dzban który nawet nie spróbował użyć sprzętu Apple


@lukasz-piwiszkis lizcie się dalej po jajkach aplowi frajerzy ( ͡º ͜ʖ͡º) sprzęt za te pieniądze sam w sobie powinien mieć odpowiednią ilość portów, a nie jak ten kretyn ciągle dokupujesz przejściówki i inne gowna, żeby móc korzystać z tego gówna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Malthan: A ja mam telefon bez gniazda i słuchawki bezprzewodowe. I nie używam ich prawie, bo grają dużo gorzej od moich ulubionych normalnych słuchawek. Które mogę podłączyć w każdej chwili do czego chcę.

Ja też lubię nowoczesność i bezprzewodową technologię. Ale lubię i chcę mieć wybór. Można używać słuchawek bezprzewodowych z telefonem, który ma gniazdo. Niestety nie da się przewodowych w telefonie bez gniazda. Chyba, że z przejściówką, ale to nie
  • Odpowiedz
@spoli2003: nie chodzi o apple a o jakość tej złączki. Mam pro 13" 2019 i miałem te same problemy na #!$%@? przejściówsce. (Na poprzednich to samo zresztą xD). Wyjścia dwa - albo oryginalna od apple (ale podłączysz max 1 monitor + ładowarka) albo jakaś lepsza przejściówka, której o dziwo - nie ma xD serio, wszystkie są #!$%@?, nie wiem dlaczego.
  • Odpowiedz
  • 1
@0x34 jak ktoś chce wydajności z portu to kupuje przejściówkę kompatybilna z thunderboltem. Ale wielki oświecony wie lepiej
  • Odpowiedz
Dlatego w Apple na większości przewodów masz ekran , a na słabych adapterach można stosować własne ekrany np folia kuchenna :)
  • Odpowiedz