Wpis z mikrobloga

@573188224813358837318: a co cie interesuje na co ktoś wydaje swoje pieniądze? Jeden chce mieć najnowszy telefon i siedzieć co weekend w domu a drugi najtańsze gowno i wieczór w wieczór balować. Pomijając fakt ze to bajt to opka nie pyta się czy to dobry pomysł ale czy dostanie raty xD
  • Odpowiedz
  • 0
@wetcat czy tylko ja zrozumiałem przesłanie ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nadal potrzebujesz tego telefonu? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
no boli ta suma, ale na raty nie jest wcale taka straszna xD


@wetcat: to chyba ta największa dziura w myśleniu tych, co potem komornik ich ściga

jak Cię nie stać kupić coś na raz to nie bierz na raty CHYBA że kupujesz coś, co pozwoli Ci zarabiać więcej tu i teraz

a tak ogólnie to pewnie bait, więc 8/10
  • Odpowiedz
teraz mam telefon który tez sporo kosztował i służy mi ponad 4 lata


@wetcat: masz 6s/7? jeśli taki lub nowszy nie ma sensu wymieniać. Najlepiej wymieć baterie/ekran czy to co ci tam nie działa.
  • Odpowiedz
@wetcat: co prawda to było kilka lat temu, ale chciałam wziąć raty na głupie 1k złotych (chyba na 4 czy 5 rat) to chcieli skan umowy i wyciąg z konta na 3-4 miechy, że dostaję wypłatę, to chyba był santander. Zero zadłużeń, ale to byłaby pierwsza rzecz jaką bym brała na raty.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cierniostwor: 6s plus natomiast aparat tylny totalnie już nie spełnia swojego zadania:(
Myślałam nad wymiana właśnie samego aparatu to koszt koło 250 zł natomiast jedna osoba mi dała do myślenia po co inwestować w stary czy nie lepiej nowy
Myśle może jednak po prostu 8 plus?
  • Odpowiedz