Wpis z mikrobloga

@wetcat: Nie słuchaj tych kretynów wyżej, wyśmiewających, że chcesz tel na raty wziąć. Jak skończą podstawówkę, to niech się wypowiedzą.

Na raty pewnie ciężko, ale w plusie dostaniesz bez problemu. Tam masz albo abonament albo po prostu same raty bez jakichś dodatkowych kosztów bo to sam telefon. Bez żadnego pośrednictwa banku
@wetcat na ch... ci telefon za 4k??? Kup sobie Redmi note 8 pro za 900 zł w pl salonie z gwarancja 2 lata i będzie wszystko śmigać przez najbliższe kilka lat.
@wetcat: Rok temu byłem w podobnej sytuacji, nie chcieli mi rozbić na 12 miesięcy ale udało się na pól roku. Prawdopodobnie miałem z tym problem bo umowę miałem nową co miesiąc a nie dłuższy okres czasu
@wetcat: Na Allegro dostaniesz, ale nie wiem jak to sprawdzają, ja raz bralam ale mam spoko dochód, umowę o prace i nie sciemnialam ¯_(ツ)_/¯ pisz prawdę i tyle. Ogólnie problem może być w sklepach typu RTV AGD tam wymagają umowy o prace na czas trwania „kredytu”
a gdybym go nie wziął to znając życie bym to przepił, przejadł albo wydał na paliwo żeby sobie pojeździć po mieście xD


@niekompalityca: No ale wiesz, nie każdy tak ma. Ja wolę mieć zawsze hajs i kupować za gotówkę, bo jak mnie zaczyna boleć zakup czegoś za kwotę X, to jest to świetna lampka alarmowa, czy na pewno stać mnie na tą półkę cenową.

Jak bierzesz kredyt, to dużo łatwiej jest