Wpis z mikrobloga

  • 0
@troloking: to mnie zaskoczyłeś ja jestem bardzo zadowolona z działania tego telefonu kurczę po 4 latach nadal jestem zadowolona z telefonu, nadal działa płynnie wszystko jak należy jedynie pogorszyła się jakość tylnego aparatu stad jedynie chęć zmiany telefonu
  • Odpowiedz
@wetcat: to idź do serwisu apple i wymień co trzeba za ułamek ceny nowego i bzikaj dalej. Nie rozumiem po co nowy, tym bardziej, że to apple i ten telefon to nie Twoje źródło dochodu
  • Odpowiedz
@niekompalityca: sam biorę na raty, z czysto fizycznych względów - raty zero procent, więc notabene kupuje 3-6% taniej niż wartość sprzętu, zależnie od ilości rat - bo uwzględniam inflację.
Raczej chodzi mi o to, że ktoś kupuje coś, na co go nie stać nie mając stabilnej pracy. Bo jednak zakup telefonu za 4 kafle pracując na śmieciowe... Cóż, zastaw się a postaw się. Typowo polska postawa :)
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: Ja #!$%@? po prostu brak mi słów na tak głupkowaty komentarz xD raty są właśnie po to żeby nawet osoby mniej zamożne mogły sobie pozwolić na trochę więcej niż domek z gowna i słomy. Podaj mi chociaż jeden logiczny argument dlaczego ktoś kto powiedzmy zarabia 2-3k netto miesięcznie miałby sobie nie wziąć telefonu za 3500 i 100zl miesięcznie przeznaczyć na telefon? Samochody w leasing i kredyt na mieszkanie pewnie
  • Odpowiedz
okej xD właśnie myślałam nad telefonem z wartością tak koło 4 tys


@wetcat: Nie stać cię na coś, co tak naprawdę nie jest ci potrzebne. Co zrobi rozsądny człowiek? Odpuści albo poszuka czegoś tańszego. Co zrobi różowa studentka z umową na zlecenie? Zapyta o kredyt xDD

Zastanów się przede wszystkim po co ci telefon za tą kasę, bo FB i insta możesz sobie płynnie przeglądać na takim za 500zł.
  • Odpowiedz
xd, brak stabilnej pracy i branie telefonu za 4 kafle ^.^


@LrPrl: psst, umowa zlecenie nie oznacza zawsze niestabilnej pracy. OPka zaznaczyła, że jest studentką a zatrudniać studentów na UZ się opłata i firmie i zatrudnionemu studentowi.
  • Odpowiedz
ja wierna Apple :P


@wetcat: Typowa użytkowniczka Apple, kupować telefon w cenie wszystkich swoich oszczędności.

No tak, najlepiej telefon co dzwoni i wysyła smsy i samochód co dojedzie z punktu A do punktu B dodatkowo żyć o chlebie i wodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@niekompalityca: A tak lepiej wydać wszystkie pieniądze, albo się zadłużyć.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wetcat: wątpię by dali na raty osobie upośledzonej umysłowo xd trzeba mieć #!$%@?. Nie stać cię, umowa śmieciowa, a ta telefon na raty. Pewnie ajfona 20 coby julkom dupy popękały XDDD
  • Odpowiedz