Wpis z mikrobloga

Pierwsza aktualizacja - niemal kompletne wyniki z Sieradza (gmina/miasto z najmniejszym błędem) i oraz częściowe z Żarowa (nieoficjalne - za użytkownikiem @krzychu3):

Dla 10 gmin:
AD - 51,42%, RT - 48,58%, średnia wyników: AD - 50,98%, RT - 49,02%
Dla 33 gmin:
AD - 50,51%, RT - 49,49%, średnia wyników: AD - 50,51%, RT - 49,49%
Ponadto zamieściłem dane dla kolejnych 23 gmin z błędem poniżej 4 p.p. Gminy z kompletem rezultatów zaznaczone na pomarańczowo, z wynikami częściowymi na żółto.

#wybory
Pobierz plackojad - Pierwsza aktualizacja - niemal kompletne wyniki z Sieradza (gmina/miasto ...
źródło: comment_1594596646H8Vdux3w11Y4Hz7lK2CxIW.jpg
  • 16
Wołam użytkowników, którzy zaplusowali poprzedni wpis:
, @GaiusBaltar , @Gon70 , @Andy_Bernard , @Need , @lubii , @Awizer , @Pafku , @majkel93 , @kondek , @2pek , @RudyAnon , @rozbojnikalibaba , @SpawaczPolimeru , @Peter1096PL , @ekjrwhrkjew , @dejwit93 , @DawidiXXX , @jedenzbandy , @Rafikov , @dizzapointed , @drhab , @3agle , @lakukaracza_ , @Magni , @uncovered , @a_sram , @Fiuuuuu , @paul43 , @MatiLogistyk , @kpacierz , @JamesJoyce , @naivor , @
Wołam użytkowników, którzy zaplusowali poprzedni wpis:
, @DarSan , @Bloodborn , @Prokurator1990 , @Jasza_Henrykowicz , @puszka , @BigMajk , @mmichalus , @Martim , @elf_pszeniczny , @Thon , @Kalafijor , @futurepoland , @mateusch123 , @consigliere , @fragola , @Nanchi , @lizardking_21 , @aroaro1993 , @her_flik , @sixty-five , @sucre06 , @Xoltron , @cadmus , @gmo88 , @mentalista92 , @lolingPL , @FPmaster , @nextofkin , @kowalkowskij , @arctickey , @Bartek9595 , @chlebzmusztarda , @
Wołam użytkowników, którzy zaplusowali poprzedni wpis:
, @hogann , @flashcoff , @szakalq , @fillif , @celulozy , @Master21 , @anward , @donrumatatata , @Qbciok , @michal015 , @ztegochlebamakiniebedzie , @8o9p0 , @dojcz_szpreche_nicht , @PanFizyk , @sebek_ , @Jakistamsobienick , @Gluptaki , @Sawik2003 , @luciosek , @biskitus , @h3ktor , @rod3nt , @KanapkaPL , @tourer , @Niklos , @stefanel , @furgala , @racer1714 , @Transparentny , @Blackhorn , @geratius , @tomek-p , @