Wpis z mikrobloga

@Ignac96: nie robię zakupów w biedrze, ale w takim Kaufie jak mam spore zakupy to wolę iść do kolejki normalnej - bywa, że czekam dłużej, ale babka kasuje wszystko i zna kody na każde warzywo/bułkę i od razu mogę je pakować do kosza, a w przypadku kas samoobsługowych to co jakiś czas jest "czekaj na pracownika" i to się tylko wydłuża
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tygryskrzywyzgryz: ooo panieee xdd jeżeli to ma być coś więcej niż jakiś napój, czy coś na szybko do jedzenia to mija się to z celem,

co do promocji to często na zwykłych kasach są problemy to i na samoobsludze też są
@Ignac96: Ładnych parę lat temu, gdy kasy samoobsługowe dopiero się pojawiały i zechciałem z takiej skorzystać (w Tesco), trzy razy z rzędu pojawiły się komplikacje, przez co zostałem odesłany do kasy tradycyjnej i na wiele lat zraziłem się do samoobsługowych.

Dopiero u ubiegłym roku zacząłem na powrót się do nich przekonywać, bo aż przyjemnie się kasuje w takim Carrefourze, Rossmannie czy Leroy Merlin. Żadnego przymusu odkładania do strefy pakowania, dużo prostsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niezdiagnozowany:

Zwykle pustki, bo wiekszosc Polactwa nie umie tego obslugiwac, w zwiazku z czym zadna stara baba nie dzga Cie wozkiem w kolejce i nie sapie Ci do ucha.


Przy kupnie alkoholu i tak trzeba wołać pracowników ze normalnych kas, problem z odkładaniem produktów przy większych zakupach, problem z niektórymi promacjami które zdarzają się na zwykłych kas to i zdarzają się na samoobsługowych - też trzeba wołać kasjera, problem z szukaniem
Te ofiary wolą stać 10 min w kolejce niż coś tam poklikać bo to szatan xD


@Ignac96: ja czasem wolę zwykłą kasę. Z samoobsługowymi jest spoko, dopóki wszystko działa. Jak wyskakuje jakiś błąd, to czasem żałuję, że nie poszedłem do zwykłej. Np. ostatnio miałem komunikat "w strefie pakowania jest towar, który nie powinien się tam znaleźć". Nie ma szatana ale jest błąd w sofcie albo wpisana zła waga. I co zrobisz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niezdiagnozowany:

jakos nigdy nie mialem takich problemow, dodatkowo robie tez zakupy w Auchan gdzie takich problemow nie ma i tak samo kasy samoobslugowe swieca pustkami.


Bardzo krótkowzroczne podejście, to że Ty nigdy nie miałeś to nie znaczy że nikt inny ich nie ma. Według twojego podejścia każdy człowiek na ziemi powinien mieć chyba takie same problemy bo inaczej to polactwo. No i nie kojarzę narazie sklepu w którym można płacić gotówką
@Pawcio_cukierek: no nie widzialem rowniez, zeby ktos mial takie problemy, obok mnie, kiedy ja robilem zakupy, a zakupy robie regularnie i regularnie sie samoobsluguje.

No i nie kojarzę narazie sklepu w którym można płacić gotówką w kasie samoobsługowej.


Za to widze, ze Ty masz wielkie doswiadczenie w korzystaniu z kas samoobslugowych, skoro nie kojarzysz sklepu, w ktorym mozesz placic gotowka w kasie samoobslugowej xD.
@Ignac96 No najlepsze sa te co ida na kasy samoobslugowej a nie wiedza jak to robić wiec wolaja ekspedientke i oczekuja ze ona im skasuje caly wozek zakupow. Ty ja wolasz by zaakceptowała ze masz np 18 lat bo kupujesz alko i musisz czekac....