Wpis z mikrobloga

Czy tylko Ja uważam, że ta Stara Gwardia (KD901, jogurt_truskawkowy i inni) są gorsi od samego Dallasa? Chodzi mi o to, że Seba jest przynajmniej sobą, nawet jeśli jego zachowanie przed kamerą jest inne niż w realu to przynajmniej nie kopiuje zachowania od innych, używa swoich tekstów, trzyma się swoich "zasad" itp. Natomiast te jego pieski starają się zachowywać tak jak on, rozmawiać w ten sam sposób, lubić te same rzeczy, interesować się tym samym. Przecież nie dość, że jest to żałosne to jeszcze dziecinne, jak oglądam te streamy to sam nie wiem czy oglądać z czatem, by widzieć, kto i za co jest zbanowany, czy wyłączyć go bo czasem po prostu nie wytrzymuję tej żenady powodowanej przez tamtejszych widzów zachowywujących się jak Dallas. Niby każdy w swoim życiu miał fazę na naśladowywanie kogoś, ale takie coś zwykle jest jak jest się brzdącem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U nich nie dość, że Teksas jest jakimś tam wzorem do naśladowania, to jeszcze osobą której chcą ukraść zachowania.

#dallasstudios
  • 6
@pulkownik88: nie wiem jak reszta, ale kd z tego co było mówione nie jest wcale ze starej gwardii. Ja jak pewnie większość nas tutaj oglądałem Dallasa zanim to było modne ;) a na streamach jak ktoś ma własne zdanie to jest banowany, bo byle szczegół może być przez Minesotę źle zrozumiany i wybuchnie jak to było z Voltem.
@Grieves: no tego KD to tak dla przykładu rzuciłem, ale to pewnie jakiś 19 latek co dostał raz kosza od dziewczyny i myśli, że zna się na życiu, starając się przy tym zaimponować swojemu 34 letniemu mentorowi