Wpis z mikrobloga

już nie można patrzeć na ten wasz ból dupy i spam o wymaganiach kobiet. Nie nasza wina, że nikt normalny nie chce toksycznego partnera. Mamy tutaj tysiące wykopków, którzy nie są waszymi wysnionymi chadami,a mają normalne, fajne życie i dziewczyny
#logikarozowychpaskow #heheszki #humorobrazkowy #takaprawda
Pobierz K.....x - już nie można patrzeć na ten wasz ból dupy i spam o wymaganiach kobiet. Nie...
źródło: comment_1593170137AaDUSBZpoo3a9Bzq67tdRO.jpg
  • 154
@Kowixx #!$%@? prawda. Dopóki byłem miły to żadna nie zwracała na mnie uwagi. Jak zgorzkniałem i zobojetnialem to nagle zaczęło mi wychodzić na randkach xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kowixx: myślę że wykopki mają problemy z rozróżnieniem normalnych kobiet a typowych karyńsk które są najgłośniejsze i najgorsze w społeczeństwie.

@Greensy: najgorzej że parę razy się sparzysz na p0lce a potem przyjdzie normalna dziewczyna i dostanie po dupie od ciebie :/
@dogfart: Jak to w każdej dyskusji, prawda leży po środku. I chłopaki z tagów mają racje i dziewczyny. Nie można niczego generalizować ale dzisiejsze związki to nie rzadko syf a dziewczyny naprawdę często nie mają żadnych wartości.
@Kowixx: Wiesz, wydaje mi się, że to nie chodzi tylko o kobiety. Styl życia wybierany przez te przegrywy powoduje, że najłatwiej jest im zbudować jakieś poczucie własnej wartości poniżając innych - bo nie ma żadnego innego źródła wiary w siebie. To nie jest tylko poniżanie kobiet jako ogółu i uderzanie w stereotypy, ale zwykle obok jest przekaz w stylu "ale ja mam zasady, jestem lepszy niż one i nigdy bym tak
@Kowixx: kobiety lubią miłych ogarniętych facetów którzy nie muszą dobrze wyglądać ale są jakoś ubrani. Ważne jest żeby ogarniał bo dzisiaj kobiety też ogarniają. Jeśli kobiety postrzegasz jako te gorsze to kobieta to wyczuje. Dzisiaj kobiety są na menagerskich kierunkach, mają własne mieszkania i nie szukają sponsora, nie szukają dziecka 30 letniego, szukają partnera. Stąd ważne żebyś ogarniał. Chcą rodziny i dzieci, ale nie chcą ich za wszelką cenę. Seks mogą