Wpis z mikrobloga

@Kowixx: #przegryw i #blackpill w pigułce. I jeszcze żeby spróbowali coś ze sobą zrobić, nie. Nie zostaną #mikrokoksy albo przynajmniej się ubiorą jakoś normalnie #modameska, albo chociaż #!$%@?ą książkę przeczytają żeby mieć o czym rozmawiać. Nie oni będą #!$%@? narzekać że rewolucja seksualna jest fu i przeprowadzą eksperyment na tinderze i będą go ekstrapolować na całość społeczeństwa. Jedyne co wynoszą z
  • Odpowiedz
@rafal-heros: ale ja, przykładowo, jestem gówno warty, ale chciałbym też, by mi ktoś wymasował prącie. Moi koledzy tak mają, ale są głupsi więc nie zasługują. Jeden z nich nawet nie wiedział, do jakiego wzrostu dorasta sekwoja olbrzymia, a mimo tego jego penis jest szczęśliwy dzięki kobiecie, a mój nie - gdzie tu sprawiedliwość?
  • Odpowiedz
@Kowixx: Być może i tak, o ile nie pozwalają wejść sobie na głowę, jednak nie jest to cecha kluczowa przy ich wyborze. W zależności od wyglądu koleś może być kujonem albo być inteligentnym, może być miłym, a może być desperatem chcącym się przypodobać, no bo jak jest dla mnie miły, to pewnie czegoś chce i w sumie to niech sobie pójdzie być miłym gdzie indziej...
KawaJimmiego - @Kowixx: Być może i tak, o ile nie pozwalają wejść sobie na głowę, jed...

źródło: comment_1593209888q0KyFUUFPFswY68c6svcKc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kowixx: Czy polki mają w oczach urządzenie mierzące inteligencję faceta? Nie sądzę. Tak samo kobiety wolą bad boy niż miłego bo miły facet to tak zwana "tzipa" albo gej a bad boy jest męski więc... Poza tym nawet najinteligentniejszy i najmilszy facet na świecie bez urody nic nie zdziała bowiem TAK DZIAŁA MÓZG i ani inteligencja ani bycie miłym nie jest ani trochę podniecające seksualnie co za tym idzie nikt
  • Odpowiedz
ja potwierdze - sam jestem moze 6/10 - mialem dziewczyne 9/10 przez 7 lat, zostawila mnie przez moje glupoty
teraz probuje cos znalezc - NĘDZA ;; to nie 2012 rok niestety xD
wszystkie na Tinderach, badoo - lewizna cos z nimi nie tak, a reszta zajeta xD ehhh w najgorszym momencie ;
;
  • Odpowiedz